Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetsèges hogy kèt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsèges hogy kèt olyan ember akiknek teljesen más a politikai nèzetetük boldog házasságban èljenek egymással?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Aki foglalkozik politikával azt érdemes messziről kerülni eleve. Sztem bele se kezdjetek ha ez a legfontosabb és nem az h mit adhattok egymásnak.
2020. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges, nem minden ember sorolható be százszázalékos pontossággal egyik vagy másik táborba. Legtöbb esetben lesznek átfedések, közös pontok, az eltérő vélemények miatt meg nem mindig kötelező ölre menni. Persze lehet olyan szintű vélemény- és világlátásbeli különbség is két ember között, ami eléggé megnehezíti a közös életet és terveket.
2020. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy valakik házasok még nem kell mindenben egyetérteniük. Ha a két fél képes egy kulturált és nem vérre menő vitát lefolytatni erről akkor miben más ez a téma mint mondjuk a gyerekneveléssel kapcsolatos vagy kb bármilyen másik kérdés. A szavazófülkében pedig mindenki döntsön ahogy akar (ha egyáltalán él ezzel a jogával, ha nem az sem tartozik rám), mit bánom én. El tudom fogadni mások véleményét úgy, hogy engem az ne befolyásoljon. Hozzáteszem az azért nem árt, ha nem a politika körül forog valakinek az élete mert az legyen az bármilyen téma, nem egészséges. Az egész az elfogadásról szól, ami sajnos sok emberre nem igazán jellemző.
2020. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

"Aki foglalkozik politikával azt érdemes messziről kerülni eleve." ----> én inkább azt kerülném aki nem foglakozik a politikával és fingja sincs a körülötte lévő dolgokról.

Én nem tudom elképzelni hogy egyezne az értékrendem egy Fideszessel....sajnálom...

2020. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Egyik jó barátom olyan környezetben dolgozik, ahol mindenki fideszes. Ő is az lett, de szélsőséges módon.

Én közöltem vele, hogy nem fogok vele erről vitázni és ne küldözgessen semmilyen cikket, térítő dumákat nekem.

Nagyon régóta nincsen senkije, és most lehet szemét módon hangzik, de szerintem ez is közrejátszik. Múltkor ki volt akadva, hogy a másik baráti köre teljesen lekoptatta...na vajon miért.

Nem az a zavaró, hogy milyen pártban hisz, hanem hogy eszelős módon teszi ezt, másokra ráerőltetve.

2020. febr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
két inteligens embernek meg kell értenie egymást és meg kell férni egymás mellett, akkor is, ha nem mindenben ugyanaz a nézetük. Az idő múlásával úgyis enyhülni fog mindkét fél "hovatartozása".
2020. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha teljesen ellentétes, akkor szerintem nem működőképes, hiszen az erkölcsi értékrendük is más. Én jobboldaliként sosem tudnék felnézni egy baloldali érzelmű férfira.
2020. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy egy idegennel, baráttal vagy rokonnal intelligensen és kulturáltan meg tudjuk vitatni azt is, ha teljesen eltérő nézetünk van valamiről, szerintem nem ugyanaz, mint együtt élni valakivel, ott nekem szükségem van arra, hogy a világnézetünk és értékrendünk nagyjából hasonló legyen. Nyilván lesz egy-két kisebb dolog, amiben nem értünk egyet, de a "teljesen más politikai nézet" számomra egészen mást takar és hosszú távon nem tudom elképzelni, hogy működne.
2020. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Munkahelyem fideszközeli, így társas összejöveteleken, megbeszéléseken, szavazás előtt kampányolnak és aláírásokat gyűjtenek VS. külön-külön elbeszélgetve velük viszont mindegyik gyűlöli ezt a tolvaj bandát :)
2020. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek másság felé érzett toleranciaszintje széles skálán mozog. Akkor működhet jól egy ilyen kapcsolat, ha a mindketten a skála felső harmadába tartoznak. Én személyesen ismerek is ilyen párt, akik nagyon jól megvannak, szeretik egymást. A politikáról egyszerűen nem beszélgetnek egymással, így megoldják a problémát. A közös hétköznapi életet simán lehet élni anélkül is, hogy a házastársak politizálnának. A családi ház tégláinak, a gyerek cipőjének és a kertben a fűnek nincs párttagkönyve.
2020. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!