Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány 100% -osan vagy megelèged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 100% -osan vagy megelègedve a házassággoddal?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert Magyarországon a házasságok nagy része válàsban vegződik.


Akik együtt maradnak azokról nincs infó h kik maradnak együtt csak a gyerek meg a ház miatt.


Ha még ezeket az embereket is levonom és marad valamennyi pár azok közül szeretném tudni hogy az ő házasságban mivel van megelégedve. És mivel nem, vagy miben szeretne többet jobbat?


Olyan nagy homály fedi ezt, közben meg megy a kepmutatàs. Mi a valóság?


2023. jan. 5. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Alapvetően jó, a szex nem igazán olyan, ahol önmagam lehetnék. Viszont 22 év után ne is várjak már többet.
2023. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
A szex nem igazán jó, személyisége rossz, ön érdekű.
2023. jan. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen elégedett vagyok már 15 éve lassan és ő is ezt jelzi nekem vissza, boldog és kiegyensúlyozott. Rengeteg közös témánk van, de megadjuk egymásnak a saját időt. Szorgalmas, okos, bátor, folyamatosan fejlődik, tisztel és én is tisztelem őt. Szép gyereink lettek, jó apa. A környezetünk is érzi, hogy mi "mások" vagyunk, visszajelzik, hogy otthon mondjam már, hogy áll a bál, mert annyira túl szép minden, amit látnak. De nem tudom mondani, mert tényleg minden rendben. :) Azt hiszem, mázlink van.
2023. jan. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

#3!

Amit nem tudsz nem fáj!

Tökéletes kapcsolat nincsen, azt te is tudod. Egyszer durran az a lufi.

2023. jan. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én meg mindig szerelmesek vagyok 21 év után is. Olyan 95%. Mind kettőnknek van idegesítő dolga.
2023. jan. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

"Én meg mindig szerelmesek vagyok 21 év után is" :D


21 év után is szerelmes. Oké, "Kiskegyed" vagy "Fókusz plusz" magasságokban repkedő színvonal itt is jelen van.

2023. jan. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap mértem, 89.782%
2023. jan. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
4: Tudom, hogy jobb azt hinni, hogy nincs ilyen, mert én is megszenvedtem előtte és nem hittem benne. Ritka, de van. Nincs olyasmi, amit titkolnánk, és nincs lufi sem.
2023. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

#8!

Ne úgy legyen hogy durranjon a lufi, én is így éltem ebben a tudatban 18 évig. Aztán jöttek sorra a titkolt dolgai. Azóta már külön vagyunk.

2023. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

Isteni! Hiszen hazassag-GOD!



38F incel

2023. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!