Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagáltok ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok ha a férjetek nem ismeri be ha hibázott veletek szembe, és sosem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunk mesés de van egy hatalmas árnyoldala. Ha nekem valami rosszul esik, ha a fejemhez vág valamit ami fáj, a testemmel, a létemmel kapcsolatban és én megsértődök ő játsza az áldozatot. Sosem kér bocsánatot ha megbántott, sosem vígasztal meg ha sírok, ha rámförmed valamiért nem ismeri be hogy azzal megbánthat.

Elvárok tőlle egy kis odafigyelést és kedvességet, egy olyat hogy odajön megölel és bocsánatotkér, de e helyett ha én nem beszélek vele napokig hozzám sem szól mert azt várja hogy nekem elmúljon. De ezzel mégjobban megbánt. Ez azért már dúrva.

Eljátsza az áldozatot hogy én már nem szeretem őt, biztos van más pasim stb. Kezdenek össze gyűlni.

Én vagyok a hibás mert mindenen megsértődök mikor egy öleléssel meg lehetne oldani. Vannak nehéz napjaim nekem is, de akkor is a maximumot nyújtom neki, és figyelek minden szavára és érzésére mert ilyen ha valaki szerelmes, de ez a dolog nagyon beárnyékol minket.


2022. okt. 4. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
10. A saját helyzetedet írtad le. Amiből már rég kiléphettél volna panaszkodás helyett, ha akarsz. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy egy szar kapcsolatban vergődj. De te meg még le is írod, hogy az, mégis még mindig benne vagy. Mit vársz?
2022. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Az én férjem is ilyen volt. Nem mindegy hogy reagàlsz! Én mindig a szemére vetettem. Ez nàla ugyan igy hatott. Viszont egy hosszú tekintet könnyes szemekkel jobban huzott nàla. Akkor hibàsnak érezte magàt. A férfi gyengédségre reagàl, a szemrehànyàssal csak taszitod. Nàlam bevàlt. 15 éve vagyunk hàzasok,evvel a technikàval lassan azt a férfit faragom belőle amit magamm is szeretnék. 2 éve vàltottam taktikàt.
2022. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

A kapcsolatotok mesés - ja, ő passzív agresszív, te meg tűröd.


Tényleg gyönyörű.

2022. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg az, csak néha ilyen de akkor kiakaszt, szerintem minden házasságban van probléma, ha veszélyes lenne rám nézve vagy minden nap elő fordulna nem csak minden második hónapban elválnák
2022. okt. 8. 09:11
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 én ilyenből lépek éppen nőként. Totálisan együttérzek veled 4. Nem kell rögtön feladni, ha együtt terveztél valakivel, de van az a pont, amikor igenis szembe kell nézni vele, hogy ha megfeszülsz sem fog működni.

Én ezt tettem, közöltem, hogy elegem van, válok. Továbbra is én vagyok az utolsó senki szar, mert feladtam és nem adtam több esélyt. Meneküljetek az ilyenektől, addig amíg lehet.

2022. okt. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!