Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagáltok ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok ha a férjetek nem ismeri be ha hibázott veletek szembe, és sosem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunk mesés de van egy hatalmas árnyoldala. Ha nekem valami rosszul esik, ha a fejemhez vág valamit ami fáj, a testemmel, a létemmel kapcsolatban és én megsértődök ő játsza az áldozatot. Sosem kér bocsánatot ha megbántott, sosem vígasztal meg ha sírok, ha rámförmed valamiért nem ismeri be hogy azzal megbánthat.

Elvárok tőlle egy kis odafigyelést és kedvességet, egy olyat hogy odajön megölel és bocsánatotkér, de e helyett ha én nem beszélek vele napokig hozzám sem szól mert azt várja hogy nekem elmúljon. De ezzel mégjobban megbánt. Ez azért már dúrva.

Eljátsza az áldozatot hogy én már nem szeretem őt, biztos van más pasim stb. Kezdenek össze gyűlni.

Én vagyok a hibás mert mindenen megsértődök mikor egy öleléssel meg lehetne oldani. Vannak nehéz napjaim nekem is, de akkor is a maximumot nyújtom neki, és figyelek minden szavára és érzésére mert ilyen ha valaki szerelmes, de ez a dolog nagyon beárnyékol minket.


2022. okt. 4. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretitek nagyon egymást, mert nem figyeltek a másikra. Magatokkal vagytok elfoglalva.
2022. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

"Nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunk mesés"


Szerintem minden, amit az ezt követő tíz és fél sorban leírtál, gyökeresen ellentmond ennek.


Vagy nagyon furcsa elképzeléseid vannak arról, hogy mi a szeretet.

2022. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Ha hibázik, és nem ismeri be, akkor büntesd meg, pl.: puszilja meg a lábadat:).
2022. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk pont fordítva van. Minden sz.ron besértődik a feleségem. Nem lehet neki semmit mondani se szépen, se csúnyán. Azt várná, hogy az összes hibáját nyeljem le és szót se szóljak róla. Pl. amikor elteszi úgy a pótkulcsot, hogy hetekig nincs meg. De ez csak egy példa.


Aztán utána még én megyek sokszor békülgetni, erre ellök, eltol, hogy hagyjam békén. Hiába csicskulok be. Ha rajta múlna, akkor napokig nem szólnánk egymáshoz.


Én pedig papucs nem akarok már lenni...elegem van. Sajnos otthon ezt látta. Az anyja szent, közben semmihez sem ért. A férje kinyalja a fenekét is, de mindig az a rossz meg be lehet neki szólogatni. Visszafelé már nem...

2022. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Számomra egy ilyen nárcisztikus passzív-agresszív gané nem lenne társ, szóval már rég nem lenne a párom. És nyilván hozzá sem mentem volna.
2022. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunk mesés


Most írhatnék egy kisregényt, milyen egy mesés kapcsolat. De pont ellentéte annak amit te írtál.

2022. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exem volt ilyen gerinctelen es soha nem egyenes típus. Szimplán megutáltam szakítottam. Azota nem szenvedek.
2022. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ez a passzív-agresszív. Ha megbánt és te szóváteszed, magát kezdi el sajnálni hogy jaj mindig én vagyok a rossz... sz*r duma. Még te sajnálgasd.

Nem gondolnám, hogy ez az alaptípus változna. 1,5 évig volt ilyen hapsim, megőrültem ettől. Illetve hogy ha valamit felhoztam, hogy nem tetszik vagy rosszul esik, rögtön jött a hiszti-kártyával - ettől nőként a bicska kinyílik a zsebemben, hogy bármit szeretnék megbeszélni, az rögtön hisztinek van minősítve, csak mert nekem nem nőtt pöcsöm. Majd ő jobbra el és napokig eltűnt. Majd megjelent mintha mi sem történt volna.

Soha többet ilyet.

2022. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"agyon szeretjük egymást, a kapcsolatunk mesés"


Hát, amit leírtál azok alapján nagyon nem mesés, de még normális sem.

2022. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
#4-es vagyok. Miért kell így lepontozni? Ha a férfi passzív agresszív az okés de ha egy nő, akkor az már nem tetszik? Pedig csak leírtam a saját helyzetemet...
2022. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!