Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások ezt hogy csinálják? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt hogy csinálják? 1 év járás után, vagy még hamarabb házasságra kerül a sor

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 2 éve együtt vagyok a barátommal, de még mindig semmi. Nem élünk még együtt sem, tehát így még el sem jegyzett. De az ismerőseim között azt látom, hogy még egy év sem telik a járásuk óta, de már az esküvő is megtörténik.
2022. szept. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
26-nak: pedig állítólag a nőket szokta megváltoztatni 'az a darab papír". Nálatok pont nem így lett.
2022. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

40 & 41

Nem, soha nem volt egyetlen rossz Szava sem. Házimunka felváltva vagy közösen, abban mentem dolgozni, amiben akartam, és soha nem volt egyetlen rossz szava, gondolata, vagy mozdulata. A barátnőimet ismerte, sokszor mentünk együtt pl. koncertre és különböző programokra. Soha nem szolt bele, hogy mit vegyek fel, vagy hogy ne menjek fodrászhoz. Az esküvőn vacsora közben beszólt, hogy mostmár kevesebb időm lesz a barátnőimre, ezt betudtam annak, hogy talán bevállalunk egy babát. Így utólag tudom, hogy az már része volt annak, hogy ő az "uram"-má vált. Másnap reggel is beszólt, hogy még nincs elmosogatva reggeli után- ezt máskor együtt csináltuk, vagy ő mosogatott és én rendeztem az ágyat-fürdőszobát. Szavam elakadt, de még mindig betudtam, hogy talán másnapos, bár nem ivott túl sokat. Amikor öltözködni kezdtem, akkor közölte, hogy ezt aztán fel nem veszem többé (egy pink jogging nadrág volt, kirándulni mentünk volna kettesben), akkor volt az első nagy veszekedésünk a 6 év alatt, és akkor közölte, hogy ő mostmár az én uram. Aznap nem is mentünk sehova, veszekedés és részemről sírás volt egész nap. Hétfőn reggel tört ki az igazi nagy botrány, amikor dolgozni mentem volna, és a fele ruhatáram eltűnt és a mai napig sem tudom, hogy mikor tüntette el.

Ami érdekes, hogy anyósom próbálta meggyőzni, hogy mennyire ostoba, de nem segített. Anyóssal a mai napig jóban vagyok, a fiáról nem beszélünk, néha beülünk egy kávéra dumcsizni. Szóval teljesen érthetetlen a számomra, hogyan fordult ilyenné az "uram", mert előtte soha, semmilyen jelet nem adta, és az anyósom családjában sem tapasztaltam hasonlót pl. apósommal vagy a sógorokkal.

2022. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
41 vagyok: 42, ez nagyon durva. Mintha egy thrillert kezdtél volna el mesélni:) komolyan nem hallottam még ilyet, nőkről sem, akik pedig állítólag meg szoktak változni házasság után. De hogy már az esküvő másnapjára...
2022. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti kérdésre:

Nekem az a megfigyelésem - ezt az olvasmányaim, filmek, mások elbeszélései is alátámasztják - hogy azt a nőt SOHA nem veszik el, aki erőlteti a házasságot.


Rokonom 2x volt férjnél, azt mondta soha többet.

Ennek ellenére a válása óta 3-an kérték meg a kezét, mindegyik komoly kapcsolat volt. Mindháromszor nemet mondott.

Vannak akiket mindenki el akar venni, vannak akiket senki. Biztos van oka!

2022. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
55%
És milyen szerencse, hogy az a rokon nemet mondott, már 5-szörösen elvált lenne.
2022. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

#45

Így igaz! Van az a furcsa szokása, hogy nehezményezi, ha a férjétől trippert kap, vagy a férje “önmegvalósítás”, vagy “útkeresés” címén évszámra nem dolgozik és vele tartatja el magát, de legalább cserébe költséges hobbija van.

Tényleg nem is értem, miért lett elege a házasságból…

2022. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
89%
Vannak akik hamarabb érzik, hogy megtaláltàk a másik felüket:). Nálunk abszolut így van. 1,5 év után házasodtunk össze 25/22 évesen. 12,5 éve vagyunk együtt.:) Gyerek nincs és soha nem is lesz, mert nem akarunk. Szóval nem ez volt az oka. Egyszerűen mindketten házasságban szerettünk volna élni, egymás hozzátartozóiként, egy családként hivatalosan is.
2022. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
59%

#38 milyen igaz. Én már 2 ilyen kapcsolatban utáltam meg a páromat. Mármint összeköltözés után.


Én vagyok magamnakvaló az igaz, de irigykedem azokra a párokra, akik pl csak hétvégén találkoznak. Minden hétvégén egy randi, egy itt majd egy ottalvós, hétvégi kirándulások stb. Hétközben meg nem szólnak bele mit mikor csinálj, magad ura vagy.

2022. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva pedig a párod élvezi a mamahotelt, te pedig jó vagy neki üríteni amikor unatkozik. Dobni fog csak idő kérdése. Gondolom az előző párját is dobta 2-3 év után ugye?


Ismerek ilyet 40+ évesben. Azóta is anyucival él, a lányok pesig cserélődnek.

2022. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
85%

#49

Előre bocsájtom, hogy 25 éve házas nő vagyok, tehát nem valami sikertelen pasiként “hazabeszélek”!


Most őszintén, ha nem vágyik gyerekre, hagyományos családmodellre, az anyja nem korlátozza semmiben, akkor nem igaza van?

Otthon megvan minden komfortja, teljes ellátása, kiszolgálása, a nőktől meg megkap minden egyebet, amire szüksége van. Amikor elmúlik a szerelem, nagyjából 3 évenként, akkor újra cseréli őket.

Semmi lakáshitel, semmi alkalmazkodás, semmi megalkuvás, csak a kapcsolatok pozitív része jut neki.

Ráadásul az anyja is öregszik, ha sor kerül rá, helyben a segítség.

A többség ennyi idősen már elvált és lehetőleg albérletben - vagy visszatérve a szülői házba - fizet 1-3 gyerek után, miközben a nők szemében már leértékelt áru … mókás, de még a gyerekes nők szemében is!

Nem hülye ez a csávó!

2022. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!