Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások ezt hogy csinálják? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt hogy csinálják? 1 év járás után, vagy még hamarabb házasságra kerül a sor

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 2 éve együtt vagyok a barátommal, de még mindig semmi. Nem élünk még együtt sem, tehát így még el sem jegyzett. De az ismerőseim között azt látom, hogy még egy év sem telik a járásuk óta, de már az esküvő is megtörténik.
2022. szept. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
87%

Először éljetek együtt legalább 1 évet, ha minden okés, tetszik az együtt élés stb, akkor hajrá, eljegyzés, esküvő.

De igen jó kérdés, hogy miért nem költöztetek még össze? Mi az oka ennek?

2022. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
93%

Én több ismerősnél azt látom, hogy korábban is voltak hosszabb rövidebb akár sokéves kapcsolataik is. Aztán találkoztak valakivel akivel meg szinte azonnal tovább léptek és gyerek, házasság, minden működik azóta is.


Nekem inkább az együttélés hiánya a fura, miért nem költöztök össze?

2022. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
60%
Nem akar ez a pasi tőled semmit, nem látod? Csak az idődet rabolja!
2022. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
41%

“ De am se erdekelte egyikunket se a hazassag dolog. Csak egy papir ami nelkul egyszerubb”


Nem, a házasság nem csak egy “papír”!

Ország világ - és sokak hite szerint Isten - előtti elköteleződés arra, hogy az életet együtt éli le a két ember, hűségben és jóban rosszban, halálig.

Aki ebben nem hisz, az valóban ne házasodjon, ahogy pl. én sem teszem, …de ez nem csak egy papír.

2022. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, mi 8 hónap járás után költöztünk össze, és két év együttélés után mentünk szét. A lány már várta volna az eljegyzést, de mivel elég labilis volt, inkább nem kértem meg, és jobb volt így, mert szétmentünk. Szóval előtte mindenképp éjetek együtt egy ideig. Lakva ismeri meg az ember a másikat. Mi gátol abban, hogy összeköltözzetek?
2022. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
87%
Mi együttéltünk 6 évig, és utána házasodtunk össze. A házasságunk az esküvő napján kezdett tönkremenni, mert onnantól kezdve a tulajdonának tekintett, és még az is meg volt szabva, hogy anyámmal mikor találkozom, vagy milyen ruhában megyek dolgozni. Előtte soha nem került szóba semmi hasonló probléma. "De mostmár a feleségem vagy, nem érted? Én vagyok az urad." - a farkadnak lehetsz ura, nekem a férjem lehettél volna, de nem leszel. Fél évvel később adtam be a válóperes papirokat, addig próbáltam visszatérni az előző 6 év együttélés szintjére. Szerencsére még nem volt babánk, csak elvesztegettem sok évet egy majomra, aki az uram akart lenni és nem a férjem. Mielőtt valaki migránsozni vagy cigányozni kezd, ő Zalaegerszegen született és fehér magyar ember.
2022. szept. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
13%
19-es, akkor pacsi :))))) 8-as
2022. szept. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
89%
26 - na ebből is látszik, hogy hiába éltek együtt 100 évig esküvő előtt, az sem garancia semmire.
2022. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A nagy Levin válasza:
93%

Mi másfél év után házasodtunk össze, kb. két hónap után együtt élünk. Most nyáron volt a huszonhatodik házassági évfordulónk.

Viszont van olyan ismerősöm, akik hét év együttélés után házasodtak össze, majd egy év után elváltak.

2022. szept. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
85%
Változó. Anyáék 8 évig voltak együtt esküvő előtt, egy ismerősünk meg 5 hónap után már házas volt.
2022. szept. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!