Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások ezt hogy csinálják? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt hogy csinálják? 1 év járás után, vagy még hamarabb házasságra kerül a sor

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 2 éve együtt vagyok a barátommal, de még mindig semmi. Nem élünk még együtt sem, tehát így még el sem jegyzett. De az ismerőseim között azt látom, hogy még egy év sem telik a járásuk óta, de már az esküvő is megtörténik.
2022. szept. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, de azt mondta ha majd összetudunk költözni, akkor elfog jegyezni, mert így sok értelme nincs, hogy nem élünk együtt.
2022. szept. 18. 22:11
 12/58 Baluba válasza:
87%
Miért nem tudtok összeköltözni most, 2 év kapcsolat után?
2022. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
73%

Nem minden a házasság. Én ismerek olyan párokat, akik meg tizenéve együtt vannak, gyerek is van már, mégsem akarnak házasodni. Lehet, hogy a párod egyszerűen nem házasságpárti.

Lehet, hogy nem merte megmondani neked, hogy valójában nem akar házasságot, ezért mondta csak, hogy majd összeköltözés után.

2022. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
88%
Nem verseny ez amúgy se, legalább több idő telik el akkor jobban megismeri egymast a két fél.
2022. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
95%

Mi 1,5 ev utan hazasodtunk ossze, lanykeres 1 ev utan volt. Es az elso perctol kezdve egyutt eltunk amugy.

Ez volt mar 8 eve, most varjuk az elso babankat 😊

Szoval erre nincs recept. En ismerek ilyet is, olyat is, van, akik gyorsan hazasodtak, mint mi es elvaltak 2 even belul, van, akik 10 ev utan hazasodtak es elvaltak 1 even belul...

Szoval ezalapjan megitelni, hogy milyen lesz a kapcsolat, szerintem nem kene es lehetetlen is. Es persze van olyan ismerosom is, aki mar 20 eve van egyutt a parjaval,de nem hazasodtak ossze, mert nekik ez nem volt fontos.


De az teny, hogy lakva ismerszik meg az ember, tehat ebben a parodnak nagyon igaza van, hogy elobb egyutt kene elnetek! Minek kerje meg a kezed, ha utana meg kiderul, hogy megse tudtok egyutt elni? Ez is lehet.

Miert nem koltoztok ossze amugy?

2022. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem főleg ott van házasság, ahol van kinek banzájt csinálni. Lehet, hogy nincs nagy rokonsága a barátodnak, nincs nagy ismeretségi köre, ezért nem látja értelmét a dolognak. Igen, tudom, hogy van, aki nem a buli miatt házasodik, de én azt látom a környezetemben, hogy a legtöbben, akik nemigen tudnának meghívni senkit, azok nem is házasodnak. Biztos úgy gondolják, hogy vagy házasodnak rendesen, zene-bona, mulatság, vagy ha nem tudnának meghívni csak néhány főt, nem lenne lagzi, akkor eleve minek az egész.
2022. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
78%
Van egy ismerősöm, aki most házasodott össze a pasijával kb. 10-12 év után
2022. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
79%
16. mi 2 tanúval házasodtunk, aki a buli miatt akar házasodni, az miért nem tart egyszerűen egy bulit?
2022. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
39%
Hű, nyolcas, kabe minket írtál le, csak mi 9 hónap után hazasodtunk, de a többi stimmel, és mi is 8 éve vagyunk együtt.
2022. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
80%
Tok valtozo... Utolso csaj mar egy het utannalamlakott, de 3 ev utan se kertem meg. Szerencsere... Mert szet is mentunk. De am se erdekelte egyikunket se a hazassag dolog. Csak egy papir ami nelkul egyszerubb
2022. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!