Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások ezt hogy csinálják? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt hogy csinálják? 1 év járás után, vagy még hamarabb házasságra kerül a sor

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 2 éve együtt vagyok a barátommal, de még mindig semmi. Nem élünk még együtt sem, tehát így még el sem jegyzett. De az ismerőseim között azt látom, hogy még egy év sem telik a járásuk óta, de már az esküvő is megtörténik.
2022. szept. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem, ha egy férfi 1 éven belül nem gondol rá, hogy magához kössön, később sem fog. Neki kényelmes ez a helyzet és esze ágában sincs változtatni.
2022. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
2022. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
87%
A gyors esküvőkből szokott lenni a gyors válás is. Szerintem nem kell sietettni az ilyeneket.
2022. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
97%
Abszolút változó, nincs rá szabvány, hogy mennyi időnek kell eltelnie az esküvőig. Van aki megismerkedés után egy éven belül már házasodna, van aki hosszú évek után se biztos benne. Meg kellene kérdezned, hogy mit gondol erről a kérdésről.
2022. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs gyerek vagy nincs készülőben, akkor minek ?
2022. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
45%
5év "próbaidő" utána mehet a házasság.
2022. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen párt ismerek. A nő véget vetett egy 5 éves kapcsolatnak egy másik férfiért. Fél év együttlét után lánykérés, arra egy évre, most nyáron összeházasodtak. Kíváncsi vagyok, mi lesz a jövőjük.
2022. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
84%
Mi 10 hónap után házasodtunk össze. Előtte sokáig ismerkedtünk online, tehát azért nem a 0-ról indultunk. Nem voltunk már tinik, tudtuk, mit akarunk, mindketten házasságpártiak vagyunk, tehát nem is volt kérdés, hogy összeházasodunk. 8 éve vagyunk együtt és sosem volt még ilyen jó kapcsolatom, sosem volt még ilyen szerelemben részem. Ha neadjisten elválunk valaha is, akkor sem fogom megbánni. DE! Nem vagyunk egyformák. Valahol meg tudom érteni, hogy pl. ha valaki úgy nő fel, hogy a szüleinek szar a házassága, akkor ez taszító lehet. Én csak jó példákat láttam a családomban. "Ha nincs gyerek vagy nincs készülőben, akkor minek ?" Jó Isten gyere le, ekkora baromságot. Nem a gyerek miatt házasodik két ember, hanem mert szeretik egymást és egymással akarják leélni az életüket.
2022. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
91%
2 éve jártok együtt, és ő nem kérte meg a kezed, Te pedig nem tudod vele megbeszélni ezt.
2022. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
83%
Ha megtalálod az igazit, akkor az vagy megkéri a kezed és nem kell érte küzdeni, játszmázni, vagy legalábbis meg tudod vele beszélni a dolgokat és nem kell félni ettől a beszélgetéstől.
2022. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!