Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor, ha rájöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha rájöttem, hogy egyáltalán nem jó fej a férjem?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, nem volt rózsaszín felhős szerelem az elején, de nem láttam ilyennek...

Túlcsordul benne az önbizalom, nem érdekli senki, csak elmondja az okosságait, még ha kérdezek közben sem hallja meg, ha meg én mondok valamit, semmi reakció. Nem érdekli. Próbál feladatokat osztogatni, mit csináljak (nyilván nem így működik), közben állandóan elégedetlen mindenkivel. Szörnyű. Nem tudom eldönteni, hogy mostanában lett ilyen nagy az arca, vagy én nem vettem észre, hogy mindig is az volt.


2022. szept. 4. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Majd a közös gyerek és lakáshitel összeköt titeket. A házasságok nagy része így működik: szerelem vagy nem is volt vagy eltűnt, maradtak a piszkos anyagiak, ami miatt együtt van a két ember. Aztán majd csak megszokják egymást.
2022. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakivel úgy összeházasodni, hogy soha nem voltatok szerelmesek egymásba?
2022. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Erre rengeteg példa van. Az csak a modern idők "hülyesége", hogy a házasság előzetes feltétele a szerelem.
2022. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Én csak azt nem értem, hogy ilyen esetben miért nem válsz?


El ne kövesd azt a hibát, hogy gyereketvállaltok, "az majd megjavítja a dolgokat", mert nem fogja... Addig lépj amíg lehet

2022. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdező, ez, hogy meg se hallgat mást, csak agressziven nyomja a magáét, meg parancsolgat, pont nem a túlcsorduló önbizalom jele. Valamilyen kisebbségi komplexusa van és így kompenzál. Akinek van önbizalma, az meg fogja hallgatni a másikat is, mert biztos önmagában annyira, hogy ne ingathassa meg a masik véleménye. Akinek nincs, az csak nyomja és nyomja a magáét, nem enged mást szóhoz jutni, mert retteg, hogý kiderül, hogy nincs igaza mégse.
2022. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
Nárcisztikus személyiségzavar aztán eddig tudta tartani magát. Most hullt le a maszk.
2022. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!