Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Iphone 3gs-m! Arra...

Specci99 kérdése:

Van egy Iphone 3gs-m! Arra már rájöttem, hogy hogy lehet rá zenét/klipet rakni, de arra nem hogy hogy lehet (ha lehet egyáltalán) appot a gépemről, vagy safariból rárakni! Nem olyat ami az App Store-ból van. Lehet Iphonnal ilyet?

Figyelt kérdés
Iphone,3gs,app,help

2013. dec. 28. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2013. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan??Köszönöm a válaszodat!
2013. dec. 29. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Jailbreakelni kell majd cydiábol feltenni az appsyncet. Utána ugyan úgy tudod telepíteni őket mint zenéket itunesból.
2013. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben de én úgy tudom,hogy ez a Jail Break egy hack progi az ios7-hez nem?Amúgy köszi,hogy írtál!
2013. dec. 29. 12:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretném hackelgetni!Vmi Apple barát megoldás nincsen???Gépről mint a zenét átrakni,majd szinkronizáli Itunes-szal?
2013. dec. 29. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
A zenékkel nincs gond. Bármilyen forrásból származó anyagot fel tudsz tenni itunesal. Appokat viszont csak appstoreból hivatalosan, vagy pedig jailbreak útján.
2013. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaa!Ok!A zenét tudom,de köszi a válaszod!
2013. dec. 30. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!