Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hamarosan találkozni fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan találkozni fogok egy lánnyal, írtunk csak egymással, meg élőbe csak egyszer találkoztunk ameddig megadta az elérhetőségét. Amire rájöttem az az, hogy ők gazdagok, én pedig egyáltalán nem. Ez mennyit fog neki számítani? Félek emiatt.

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem számított akkor nem most fogja elkezdeni zavarni.
2021. aug. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 terminator9000 ***** válasza:
100%
Párom testvére is gazdagék lányával jött össze, jól elvannak
2021. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy zavarni fogja, ha eddig sem. Nekem a pasim családja volt jobb anyagi helyzetű.

Arra mindig figyeltem, hogy ne menjek velük olyan helyekre, amit amúgy én magam nem engedhetnék meg magamnak (bár leginkább azért, mert én nagyon kellemetlenül érzem magam, ha meghívnak, főleg olyan dologra, amit én magamnak már nem tudnék kifizetni). De ez szerintem hozzáállás kérdése inkább.

A páromat meg nem zavarta, hogy nem jártunk drága helyekre, az volt a lényeg, hogy együtt csináljunk valamit, nem az, hogy hol :D

2021. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!