Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor, ha rájöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha rájöttem, hogy egyáltalán nem jó fej a férjem?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, nem volt rózsaszín felhős szerelem az elején, de nem láttam ilyennek...

Túlcsordul benne az önbizalom, nem érdekli senki, csak elmondja az okosságait, még ha kérdezek közben sem hallja meg, ha meg én mondok valamit, semmi reakció. Nem érdekli. Próbál feladatokat osztogatni, mit csináljak (nyilván nem így működik), közben állandóan elégedetlen mindenkivel. Szörnyű. Nem tudom eldönteni, hogy mostanában lett ilyen nagy az arca, vagy én nem vettem észre, hogy mindig is az volt.


2022. szept. 4. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Valas
2022. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván mindig is ilyen volt, csak a szerelemtől nem vetted észre. Elmúlt a rózsaszín köd, nyilván túl korán házasodtatok.

Ilyen személyiséget én 2 percig nem tolerálnék, nem értem, eddig hogy nem tűnt fel.

2022. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Válás, majd keres fel engem.
2022. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Lehet te lettél elégedetlen izé közben. Feszült vagy, válság van, magadat igyekezzél igazgatni. Gyerek van?
2022. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem voltunk szerelmesek.

Nincs gyerek.

Próbálok magamra fókuszálni, de nincs nap, hogy ne idegesítene fel. Nem is ő, hanem hogy hogy sikerült ezt így összehoznom. :/

2022. szept. 4. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál beszélgetni erről vele?
2022. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Erről, hogy nem érdekli semmi igen. Olyankor átmenetileg van változás. Annak meg semmi értelme.

Hogy túlcsordul az önbizalma, csak most tűnt fel. Vagy most lett ilyen, előléptetés, fizuemelés. Nem tudom eldönteni, hogy erről lehet-e szó.

2022. szept. 4. 19:02
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez a sok értelmetlen, elsietett házasság mostanság, ezért van ennyi válás.

Házasság előtt érdemes megismerni a másikat teljesen és persze az se árt, ha szeretitek is egymást.

2022. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Párterápia, ha az sem segT, akkor a bűvös szó a válás, hisz:

"Van máááásiiiiik!".

2022. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenki változik.
2022. szept. 4. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!