Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnétek gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, igen, mindenképpen
Férfi vagyok, igen, de csak ha a körülmények lehetővé teszik (család, anyagiak, stb.)
Férfi vagyok, nem szeretnék gyereket
Férfi vagyok, már van gyerekem
Nő vagyok, igen, mindenképpen
Nő vagyok, igen, de csak ha a körülmények lehetővé teszik (család, anyagiak, stb.)
Nő vagyok, nem szeretnék gyereket
Nő vagyok, már van gyerekem
87 szavazat
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:
48%

A fizum úgyis nőni fog, viszont fiatalabb már nem leszek.

Minél hamarabb akarok minél több gyereket

2022. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell gyerek, soha nem is akartam. A férjem sem. Nem vágyunk rá, nem nekünk való. Szeretjük a szabadságot, kötetlenséget, nyugodt életet, pihentető alvást!!! stb. Mindent, amiről le kéne mondani egy gyerek miatt.

36/N

2022. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nincs jó válasz közte, azaz akkor szeretnék, ha eltűnnek az okostelefonok az életből és más lesz a világ. Hiába tudsz megadni a gyereknek mindent, attól függetlenül még egy elkúrt világba születne. Én ezt nem szeretném.
2022. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Addig jó a gyereknek, amíg 14 alatt van. Utána a totál káosz világba csöppen. Addigra már rengeteg kamuprofilja is lesz a neten, amit botok hoznak létre, mert gyerekként már ellopják az internetes botok az adatait. Az első bankkártyáját meg már egyből könnyen feltörik majd. Ilyen világba nem.
2022. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Egy agydaganatnak jobban örülnék.
2022. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Én már nem szeretnék. Szinte biztos, hogy nem érném meg a felnőttkorát.


Eddig egy sem jött össze, de nem vagyok emiatt elkeseredett. Ki tudja, mi történt volna azzal a gyerekkel korábban? (Mármint hűtlen apára gondolok.)


Szerencsésen sikerült megbékélnem a helyzetemmel. De milyen dolog már az, hogy egyes élethelyzetekben állítólag TÖBBET ÉRNEK(!) a társadalom szemében a gyermekkel rendelkezők?!


Nemrég hallottam a hírekben - rádióból - olyan mondatot megint, hogy jobban támogatják azt, aki gyereket nevel. Egyedül?!


Ez diszkrimináció. Mégpedig a javából!


48N

2022. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Volt egy elég rusnya tapasztalatom, amiből nem született ugyan gyerek, de egy épphogy elindult közös életet kellett miatta felszámolni (hozzáteszem: kalandos úton). Ezután alaposan átgondoltam a helyzetet, és arra jutottam: Nem szeretnék gyereket.
2022. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

6. Persze hogy diszkrimináció. Kb minden támogatást csak gyerekesek kapnak. Pedig annyi gyereket kéne vállalni ( annak aki akar) amennyit el tudnak tartani önerőből. Rohadtul szar, és igazságtalan, hogy közpénzből, vagyis az én, a mi adónkból ( is) finanszírozzák más hobbiját, amihez semmi közünk.

Arról nem is beszélve, hogy mi pl, ha akarnánk gyereket, akkor se tudnánk vállalni mert piszok drága, és nincs rá pénzünk. Alamizsna csp-re, Hitelekre meg hasonlókra, szóval pénzért elvből nem vállalnánk, amiket amúgy akár egy tollvonással meg is szüntethet bármikor a kedves kormány. Pl mert kell az üres államkasszába a pénz. Ahogy a rezsiárakat is pillanatok alatt a többszörösére emelték rengeteg család számára.

2022. szept. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Ha olyan drága egy gyerek miért vállal minden cigány család 8-at.

Ez csak rossz kifogás!


Az pedig hogy támogatja a gyerekeket az állam? Persze hogy támogatja.

Ha nem értitek miért fogjátok fel úgy mint egy tanulmányi szerződést a cégeknél. Ott is a te munkád gyümölcséből más tanulhat tovább ezt azt hogy aztán többet keressen mint eddig.

Aki ennyire csőlátó az ne is vállaljon gyereket.

Azért csinálja mind a cég, mind az állam mert hasznot lát benne.

Most bukik valamennyi pénzt, de pár év múlva visszajön.

Sőt, egyből visszajön mivel elengedik az amúgy is alacsony szja egy részét, áfából több is jött vissza.

Vehetsz fel hitelt amit elköltve egyből visszajön a 27%a, vagy ha lakást veszel belőle akkor a 4%, viszont akkor az ipart pörgeted mert festetsz, burkolsz stb.


De ez mind igaz lenne rád is? Igen!

Viszont nem akarsz része lenni az állam hosszútávú tervének, így nem foglalkozik veled.

Fix határidejű munkaszerződés esetén is kisebb emelést kapsz, ha kapsz egyáltalán, mert nem tudni maradsz-e, van-e értelme pénzt ölni beléd.

2022. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. Ja azok olyan putri körülmények közt is élnek. Normális ember nem erre a szintre vállal gyereket.

Tudom miért támogatják a gyerekeseket. Arra próbáltam rávilágítani, hogy abszolut igazságtalan, mert baromira túlzásba viszik ezeket a támogatásokat.

2022. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!