Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Hány évesen szeretnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hány évesen szeretnétek házasságot/gyereket?

Figyelt kérdés
Hány évesen éreztétek azt, hogy már nem vágytok kalandokra, hanem meg tudnátok/meg akartok állapodni?
2021. nov. 5. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem akartam "kalandozni", úgy hozta az élet, hogy 35 évesen találkoztam azzal a nővel, akivel el tudom képzelni a hosszú kapcsolatot és akár a családalapítást is.
2021. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sose vágytam kalandokra
2021. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az én barátom 20-on évesen úgy volt vele, hogy szeretne még más nőkkel is lefeküdni majd az akkori barátnőjén kívül. Most már 30 fölött van, az érdekelne, hogy "megváltozhatott-e" a hozzáállása ezzel kapcsolatban. Nyilván nekem azt mondaná, amit hallani akarok, szóval független vélemények érdekelnének.
2021. nov. 5. 15:21
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Előbb az anyagiakat kell bizositani.Most 37 vagyok meg van mindenem viszont kb kiégtem szóval nem tudom mikor vagy hogy egyáltalán akarok.
2021. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
84%
28évesen éreztem.
2021. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem akarok unalmas és izgalmaktól mentes életet élni, tehát mindig is lesz igényem a kalandozásra. Kb 35 és 40 éves korom között szeretnék gyereket
2021. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tervem ilyenre. Ha olyan kapcsolat lesz és ha lesz kedvem akkor lesz, ha nem akkor nem. Nem kiemelten fontos dolog nekem.


#3 nyilván megváltozhatott. de igazából nem tudhatod. és ha megváltozott is visszaváltozhat valaki, és ha soha nem akart kalandokat akkor is akarhat egyszer, szóval ezekben nem lehet biztosra menni. ha az lenne a kérdés, hogy újra összejöjjetek e ennyi idő után szerintem az lehet a nehezebb, hogy meglesz e az mint régen. hallottam olyat is, hogy működött ez, de sokkal több olyat, hogy nem. szerintem próbáljátok ki megvan e az mint régen és aztán utána ráértek agyalni ezen.

2021. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

16 éves korom óta nem vágyok kalandokra. Pontosítok, kalandok jöhetnek, de nem pasikra vágyok, nem ezen a téren akarom kiélni magam.

Házasodni nem akarok, gyermeket pedig akkor ha teljesen készen állok rá anyagilag, lelkileg, és természetesen ha a párommal is minden rendben van.

2021. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen éreztem úgy, hogy most már itt az ideje valami komolynak.

Aztán rájöttem, hogy a házasság és gyerekvállalás minimális anyagi hátterét nagyjából 50 éves koromra fogom tudni megteremteni. Úgyhogy az egész terv ment a p***ába.

2021. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

30-35 évesen szeretnék majd házasságot, gyereket. De megállapodni már jó ideje meg akarok, a kettő így úgymond nem függ össze. (Van aki megállapodik 20 éves korától kezdve, de gyereket attól még tudja csak 30 évesen akar.)


27/F

2021. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!