Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok akik szeretnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik szeretnének gyereket hány évesen kezdtek el komolyabban ismerkedni? Hany évesen szeretnétek megtalálni azt a férfit?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mar oviban sem szexkapcsolatokrol álmodoztam. Ha ez szamít..
2022. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

24-25, ha csak egyet szeretne akkor +2-3 éve még van.

Pár év együttélés kell mire gyerekvállalásra kerül a sor.

2022. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy gyereket szeretnék, de nem szeretnék "öreg" anyuka lenni, 30 körül jó lenne, ha lenne realitása a gyerek-dolognak. A gyerek-projektbe házasként szeretnék belekerülni, előtte meg jó lenne, ha egy 2-3 évig ismerjük egymást a párommal. Úgyhogy olyan 26-27 körül, most vagyok 25. (csak semmi nyomás)
2022. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy ismerkedtem, hogy ha úgy van, akkor szívesen lennék elegem végéig az aktuális párommal.

Most egy korábbiakhoz képest is komoly (együtt elunk) kapcsolatban vagyok, 22 voltam, amikor megismertem, ő 23.


Egyelőre nem tudjuk, hogy szeretnénk e gyereket, ha igen, akkor 30 éves korunk fele.


Most 24-25 évesek vagyunk.

2022. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Miért kellene pár év együtt élés a gyerekhez..? Mi az összefüggés?

Nem apukát, férjet keres az ember lánya hanem szerelmet, akivel jön az, hogy többet akarok. Nem jelölteket kell keresni , csak őszintén nyitottnak lenni.

Nálunk második talalkozasnál osszekoltozes volt, 7 hónap után teherbe estem, 5 éve vagyunk együtt, házasok és jobb nem is lehetne. Se férjet se gyereket nem akartam, aztán jött ő, akivel mindent, kölcsönösen.

2022. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eredetileg úgy terveztem, 28 évesen már anyuka szeretnék lenni. Meg is volt erre a lehetőségem, mivel 28 évesen házasodtam össze a párommal. Valahogy mégis változtak bennem a dolgok, és még most 30 évesen is gondolkozom, készen állok-e a babára. Szóval hiába tervezget az ember, változhat az elképzelése idővel.

Vannak barátnőim, akik 32 évesen még nem most akarnak babát, úgyhogy nem érzem elkésve magam - csak picit. :D

2022. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Aki 32 évesen halogat, annak nem lesz gyereke. Mindig a nő szívja meg a halogatást. Egy férfinek 40 évesen is lehet, egy nőnek nem.
2022. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!