Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnél úgy hozzámenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél úgy hozzámenni a párodhoz, hogy őt igazàból nem érdekli a házasság, de mivel szeret téged és tudja hogy neked ez fontos így belemenne?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen. A nem érdekli, ezek szerint neki mindegy, akkor nincs gond, nem érzi presszionálva magát. Azt viszont rohadt nagy baj lenne, ha körömszakadtáig tiltakozik!
2022. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés az, hogy mit jelent az, hogy belemenne? Húzná a száját, nagy duzzogva kérné meg a kezem / kelletlenül mondana igent, vagy tényleg elfogadná, hogy ez a dolog fontos nekem, és hozná a 100%-ot?


Mert ha ez előbbi, annak elég romboló hatása lenne a kapcsolatra nézve. Ez utóbbi esetben pedig (ha nem játsza meg magát, tehát benne sem generálódik frusztráció) nem lenne akadálya.


Ha szeretjük egymást, felnőttként meg tudjuk beszélni, és az egyikünknek fontosabb a dolog, mint a másiknak az ellenkezője, akkor nagy baj nem lehet.

2022. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Ha neki ez semleges, de tudja, mennyire boldog lennék és ezért kérne meg, akkor is ugyanúgy örülnék, mintha neki is fontos lenne.


Szerintem ez a normális. Ahol az egyik félnek ez egy fontos dolog, a másiknak meg kb mindegy vagy fölösleges, ott az egyetlen jó válasz a házasság, hiszen az enged, akinek kisebb dolog engedni valamiből.

2022. aug. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem mennék hozza, ha nem szívesen venne el.

Alapból úgy gondolom, hogy a számára megfelelő emberrel mindenki szívesen hazasodna, így ott, ahol ez nem történik meg, egyből arra gondolok, hogy nem egymást keresik a felek.

2022. aug. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit maradi vagyok, tudom, de én várnék, hátha megérik benne az elhatározás, ha nem akarja szívből, akkor inkább nem mennék hozzá. Szerintem egy házasságban nagyon fontos, hogy önálló, szabad döntés legyen. Ne mondhassa x év múlva, mikor jönnek a nehezebb idők, hogy "én nem is akartam, csak miattad..." Örök kibúvó. Vagy hogy erre az egészre úgy tekintsen, hogy az asszony/ember akarta, így emlékezzen, így mesélje, stb. Szerintem így sose lesztek ebben az értelemben egyenrangú felek. Bár nagyon fontos, hogy pontosan tudd, hogy mit ért nem érdekli alatt, azért ennek rengeteg árnyalata van.
2022. aug. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Mi az indoka?

Sosem volt még jó esküvőn, szülei is elvoltak házasság nélkül stb vagy valami komolyabb?

2022. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy "házasság" alatt mit ért: magát a házastársi életközösséget vagy egy ceremóniát.

Ha az előbbit, akkor nem mennék hozzá, mert nekem fontos, hogy erről a kérdésről hasonlóan gondolkodjunk. Ha a ceremónia nem érdekli, az nem zavarna. Én sem akarok nagy felhajtást.

2022. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó: a ceremóniát esküvőnek hívják, nem házasságnak.
2022. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as, tisztában vagyok vele, de sokan "keverik" tapasztalatom szerint. A felhajtás miatt nem akarnak házasodni, pedig a ceremónia és a házasság maga két külön történet.
2022. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!