Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos hogy kiakadok azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy kiakadok azon hogy a férjem minden este arra kér hogy elégítsem ki orálisan? Csak nekem sok ez a minden nap?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 22:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
Az előzőhöz csak annyit mondanék még a kérdező felé,hogy a te pasid a 2-es kategória. Neki mindegy,hogy ki sz...ja le,csak legyen meg minden nap,aki megcsinálja végig.Az ilyen pasit nem fogod tudni megváltoztatni.Ha te nem teszed meg,akkor lesz rajtad kívül valakije,aki igen.Az ilyen pasival szakítanod kellene.Ha ennyire oboafüggő,akkor lehet,hogy más is oboázik,és te meg azt hiszed,hogy csak te játszol a hangszerén...Ha ragaszkodna hozzád,akkor ő kezdené veled,és utána kérne meg....Nem az,hogy "asszony,gyere,csináld..."
2022. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

19. Teljesen mindegy hogy van A-B-C-D-E-F ... típusú nő. A lényeg az hogy jelenleg kivel vagy. Ha sorozatban behúzod a frigid vagy számító nőket, akkor ha tetszik ha nem, a világod az ilyen nőkből áll.

Én voltam pszichológusnál is, de ő csak jobban megerősített abban, amivel hozzá fordultam.

Ki mihez szokott, mivel találkozott az életében. Persze ha valakinek a külseje vonzó, az egész életében válogathat, azonnal dobhatja a neki nem tetszőt, estére már ott az új. Bár, ezeknek a szex nem hiszem hogy több a változatos partnereknél és a folyamatos orgazmusnál.

2022. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 benboglar ***** válasza:
0%
Micsoda tapasztalatokat olvastam ! Házasságunkban nem volt szükség az orális szexre !Igaz,12 évig éltünk együtt,de soha nem volt gond.Meghalt a férjem, 20 ! évig nem volt szexkapcsolatom, majd megmutatták,hogy igenis Nő vagyok - orális szex-szel párosítva! Meglepődtem, milyen jó érzés volt és viszonoztam.Későbbi kapcsolatomban nem volt szükségszerű, kielégítettük közösen egymást, néha orálisan,de nem ez volt a jellemző, hanem az érzelem ! Szerintem a férfi nem érez semmit a felesége iránt,se szeretetet,se szerelmet, innen ered, hogy csak arra kell, hogy szexuálisan kielégítse ! Őszintén szólva, már rég túladtam volna rajta !! Megalázó a feleségnek, hogy csak erre kell !!
2022. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

@23

Nem erre kell a feleség.

De ha ezen kívül megvan minden akkor csak ezen fog állni a bál.

Mert ez is része egy egészséges kapcsolatnak.


A fog is elvan zománc nélkül, pár óráig/napig aztán elkezd lyukas lenni és rohadni. A kapcsolat ugyan ilyen.

Az intimitás nem az alapja a házasságnak, hanem a teteje, ami védi az alapokat és falakat

2022. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

23. Nem csak a házasságban kell egy nő a szxre, már csak szimpla együttjárásnál is ez a legfontosabb egy férfinek. Na meg persze kényeztesse a lelkét, a testét, a gyomrát. Legyen vadmacska, legyen a pót anyuci. Persze persze, a férfi is szereti az orál szexet adni is, de igazából az is csak az ő izgalmáról, az ő élményéről szól. A nők is eszközként kezelik a férfiakat, csak ott mások a szempontok. Leginkább érzelmi támaszt keresnek, de ott van még jó pár dolog.


Ha ezzel vitatkozik valaki, akkor azt mondom neki, hogy szeressen egy embert kizárólag önmagáért, ellenben semmit sem fog kapni tőle. Vállalod?

Egy kapcsolat ha tetszik ha nem, az emberi önzőség csúcsa. Menjél egy árvák közé, vagy afrikába önkénteskedni, ott elhiszem hogy segíteni akarsz. Egy kapcsolatban viszont kő keményen kapni! ... és még mindig kapni. Ugyan már, miért mész félre amikor nincs otthon annyi szex? LEhet hogy a párod nem kívánja annyiszor, de te félre mész. Vagy ha szeretné az orált, te miért nem vállalod be neki? Vagy ha szereted az orált, és a párod nem, akkor miért nem mondasz le az orálról? Egy jó kapcsolat arról szól, hogy a felek az saját igényeiket közösen megkapják a másiktól, de azok az igények akkor is az önös önző igényeink.


Egy pillanat alatt lelépnek az emberek, vagy mérhetetlenül szenvednek ha ezek a dolgok nincsenek kielégítve. Jajjj én annyira szeretlek hogy kinyallak bármikor. L*fszt! Bármikor kinyallak, mert nekem ez kell, ÉN imádom a nyalást, és légyszi engedd már meg hogy bármikor kinyaljalak... és ÉN imádom nézni ahogyan élvezed, az egész az ÉN-ről szól.


Ha ez nem így lenne, akkor az egész világ tele lenne önzetlen emberekkel, akik azon vitatkoznának, hogy ki segítsen kinek, itt mindenki adakozna, önkénteskedne, az utakon azért lenne dugó mert mindenki lemondana az elsőbbségéről a másik javára, egymás helyett dolgoznánk stb.


A szex úgy része egy "egészséges" kapcsolatnak, hogy az egyén elvárása legyen kielégítve, de ez csak akkor "egészséges", ha a másik embernek ugyanúgy érdeke a szex. Sajnos én azt látom, hogy nem kevés ember van aki szinte orgazmusfüggő, és nem kevés ember van, aki meg leélné az életét szex nélkül. Ha ezek összekerülnek, akkor van a baj, mert az önös érdekek nincsennek fedésben a másikéval. A közös "érdek" meg csak annyi, hogy hozzuk fedésbe a két önös érdeket. SOHA az életben nem tudod egy másik ember életét élni, vagy beleköltözni a testébe. Kizárólag csak a saját érdekeidet tudod érvényesíteni, hogy ehhez az agyad vagy a társadalom milyen mesét talál ki, az már egyedi megoldás.


Aki félremegy, az ugyanúgy a saját érdekeit érvényesíti, mint aki monogám, és otthon kiéli a vágyait a párjával. Mint mondtam, akkor van szerencse, ha a két önös érdek fedésben van. Leegyszerűsítettem a dolgot, a világ így működik.


Még valami. Ha jót is teszel valakivel, az ugyancsak a TE lelkednek jó, maximum van fedés a másik személlyel is.


Van egy réteg akik szolgalelkűek, ők félreteszik a saját érdekeiket és inkább szenvednek. Kb. ennyi a világ lecsupaszítva. Az anyagi dolgok is így működnek, a természet is, a nővény és állatvilág is. Ott szimbiózisnak hívják ezt a dolgot, az ember kitalálta rá a szerelem szót.


Még egy példa: Ha szakít veled a szerelmed, az neked fáj, neked fog hiányozni. Vajon miért is?

2022. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!