Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos hogy kiakadok azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy kiakadok azon hogy a férjem minden este arra kér hogy elégítsem ki orálisan? Csak nekem sok ez a minden nap?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Most mi az a 2 perc? :D
2022. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván vicceltem. Ha nem kölcsönös, akkor elég paraszt dolog. De hát ha nem arra használod a szád, hogy ezt el mondd neki, akkor jogosan gondolja, hogy erre.
2022. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak te őt? Kicsit el van tajolodva a férjed.
2022. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Óh, ha az én feleségem lennék, örülnék heti 1-nek is. Én viszont szívesen viszonoznám akár minden nap....,imádom csinálni és régebbi párkapcsolataim női szerint nagyon jól.Az én volt párom viszont se adni,se kapni nem szerette az orált. Na, ezt nem lehet kibírni hosszútávon,mert borzasztóan hiányzik.Szóval nem csak ezért, de ezért is szakítottunk pár hete.Most olyan nőt szeretnék,aki imádja az orált kapni, de szívesen ad is. Mert kell egy normális párkapcsolatban. :)
2022. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se muszáj!
2022. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyoldalúan ? Ha így gondolja akkor körberöhögném, és nem sokáig lenne a párom ilyen hozzáállással. Egyébként sem szeretem ha a szexben valaki így viselkedik, elvár, követelőzik.

Ha akarom, mert vágyom rá, mert ott a hangulat, akkor csinálom magamtól, ha nem akkor nem. Alapvetően szeretem csinálni, de elvárásból, követelőzésből nem, még kimondott kérésre sem igazán, ésfőleg nem egyoldalúan.

Én nagyon szeretem a szexet, az orális részt is, gyakran csináljuk a férjemmel, de utálom mikor elvárás az ilyesmi. Nem viselem el. Az exeim közt anno volt ilyen, és hát nem voltam sokáig vele.

2022. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Jogos,téged úgy néz ki hogy erre tart...
2022. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Te meg megcsinálod neki... Mi a probléma?


Számomra az egész probléma érthetetlen. Nekem olyan nőim voltak, akiknek volt szavuk, akaratuk, így az egész kapcsolat fair play volt.Oké, sok nő azt látta otthon, hogy anyu rabszolgája apunak, így eme nemes hagyományt illik folytatni. Rabszolga nők csak gyenge férfiaknak jók.

2022. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
24%

Ha igényli a napi szexet viszont te nem jogos, hogy kielégíted, amikor neki szükséges.

Persze fordított esetben is ugyan ez.

2022. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Jogos, de ha más a libidótok mit lehet tenni?

Néha csak verd ki neki.

Különben csak frusztrált lesz szexuálisan, az pedig komoly párkapcsolati problémákhoz vezet.

Vagy ha nem zavar vezesd rá, hogy magának verje ki, akár másik szobában, akár melletted

2022. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!