Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a férjemmel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjemmel hogy megjöjjon az esze?

Figyelt kérdés
Mindjárt 9 hónapos terhes vagyok nemrég házasodtunk össze, anyosomèkal egy házba lakunk ès kitalálta hogy motrot vesz magának . Majd kapom az infarktust mert az sincs ahol megálljak a házban mindjárt itt a gyerek kellene nekifogjunk házat èpiteni ès ő most akar motrot venni.2 napja nem szólunk egymáshoz amióta megtudtam mert nagyon összevesztünk efelett. Valaki tud valami normális tanácsot adni, mert azomba megbolondulok

2022. júl. 5. 06:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

20# szerinted hülyeség, más szerint meg a motor az.

Ez ilyen. Nekem egyetlen pasi se mondja meg hogy mire költöm a saját pénzemet, és cserébe felőlem bármilyen motort vehet, vagy akármit ami nem (alkohol, drog, cigaretta).

2022. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
#21 Ebben egyetértünk, csak a kérdező nem ért egyet velünk.
2022. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

13/ Mikor élvezni kell az élet szebbik oldalát nincs pánik?

Pánik nincs de FELELŐSÉG még kevesebb.

Akkor és most pláne

Hány éves lehet vajon ez a drága felelőtlen ifjú hős lovag?

A kérdező meg azt hitte 1-4hét alatt házat lehet építeni beköltözni?

Észbontó!

De főleg a fiú szüleinek.

Egy pillanatra nem kivánnám magamat a bőrükbe.Rájuk is szép öregkor vár!!!

2022. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem most kell megbolondulni, hanem gyerekvállalás előtt alaposan meg kell ismerni a partnerünket.
2022. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Senior Séf ***** válasza:
100%
Motort, persze. Aztán az új hobbihoz védőruha is kell, meg bukó, meg a tököm tudja, milyen "nélkülözhetetlen" kütyük. Ilyenek a hobbik. Arról nem is beszélve, hogy minden tavasszal, mikor előkerülnek a motorok, égnek áll a hajam, és nem tudnám megmondani, hányszor fordult elő, hogy csak rajtam, autóson múlt, hogy nem törte ki a nyakát, meg az én szélvédőmet.
2022. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt a motor egy kiugrasi pont abbol ami jön. Egyertelmű, hogy normal esetben pont motorozni nem lesz ideje, es tudva, vagy tudat alatt, ezert vesz egy motort, mivel az szabadsag meg ilyenek. Üljetek le nyugodtan, es tisztazzatok, hogy most ez egy burkolt celzas arra, hogy nem kívan minden időt befektetni a trónörökösbe, megilyedt, vagy mi van. Ha jó a beszelőked es szuper a kapcsolat, akkor megoldjátok. Nem ujszülött erkezesekor szoktak motort venni a palik amugy... 35 f...
2022. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!