Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a férjemmel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjemmel hogy megjöjjon az esze?

Figyelt kérdés
Mindjárt 9 hónapos terhes vagyok nemrég házasodtunk össze, anyosomèkal egy házba lakunk ès kitalálta hogy motrot vesz magának . Majd kapom az infarktust mert az sincs ahol megálljak a házban mindjárt itt a gyerek kellene nekifogjunk házat èpiteni ès ő most akar motrot venni.2 napja nem szólunk egymáshoz amióta megtudtam mert nagyon összevesztünk efelett. Valaki tud valami normális tanácsot adni, mert azomba megbolondulok

2022. júl. 5. 06:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Had vegyen. Ő dolga.
2022. júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

A babaruhaval meg a házzal kéne torodnie

Mi is házat akarunk venni nem örülnék ha a férjem nagyobb összegeket szorna el hobbizni Nincs most ennek itt az ideje

2022. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Szemét leszek, lehet lepontozni 🤷🏼‍♀️. De elsőnek ház/biztos lakhatás aztán a gyerek, ritkán jön be, ha felcserélik a sorrendet. A nyakamat tenném rá, hogy nem is akar elköltözni, jó neki ott. Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra gondolta meg magát, hogy inkább ottmaradtok. Neki kényelmes ott.

Mielőtt szétszed valaki, van motorunk (mindkettőnknek), de előbb volt meg a ház, mint ahogy gyereket vállaltunk 🤷🏼‍♀️. Nem akartam se anyósékhoz, se anyámékhoz szülni, albérletben laktunk. Aztán házasság, házvásárlás és utána a gyerek.

2022. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
A probléma az, hogy neked sem volt az eszed a helyén, amikor teherbe estél a bizonytalan jövőre.
2022. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt, ha rád nincs is tekintettel, de aki a saját gyereke boldogulásánál, jóléténél a sajátját helyezi előbbre, az egy gerinctelen féreg, már bocs. Gyereket csinálni van ész, felelősségteljesen élni hozzá már nincs?

Másrészt, ismertem több embert, aki motorozott, és amikor megtudták, hogy gyerekük lesz, akkor hagyták abba (legalábbis egy időre), mivel a motorozás egy veszélyesebb dolog, és szerették volna, ha nem egy halott apával kezdi az életét egy ártatlan gyerek.

2022. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%

Először is: nem motrot, hanem motort.

Másodszor: te a terhesség alatt mennyit költöttél magadra?

2022. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Itt Esztergom környékén is azt mondják, motrot
2022. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

1. "Az ő teste, az ő döntése"


Mi az, hogy megjöjjön az esze? Mi ez a soviniszta duma? Azt hiszitek, hogy egy férfit meg tudtok változtatni. Sajnos ez nincs így és erre mindig rácsodálkoztok...

2022. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem tudsz vele tenni. Elmondhatod, hogy ez neked mennyire rosszul esik (szerintem teljesen jogosan), mert úgy érzed, csak magára gondol a közös jövőtök helyett. De ha felelősségvállalásban nulla, akkor úgysem érsz célt az érveiddel. Kettő gyereked lesz kapásból, amint megszülsz... Később is gyerekes lesz és majd csak a saját szórakozását hajtja, míg te éjszakázol a babával.
2022. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
"motrot"... értem én, hogy ez volt a legjobb az összes közül, de látom a közös szint azért megvan.
2022. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!