Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok év után,mennyire kívánjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok év után,mennyire kívánjátok a párotokat?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt a párommal, házasok és gyerek is van. Nem kívánom egyáltalán a férjem, ez miatt sokat veszekedünk, próbáltuk megbeszélni de nekem nem megy a szeretkezés. Néha szeretkezünk de az is kényszerből részemről, mindent próbáltam de nem megy.

Nők, lányok, asszonyok voltatok ti is így, meg változik ez??


2022. máj. 19. 18:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A szexet kívánom de őt nem. Szeretem őt, de olyan érzésem van mintha bele fásultam volna.

Régen mindennap szexeltem volna vele. Volt egy időszak mikor nagyon féltékeny volt,okot nem adtam de annyira idegesített a sok kérdéssel hogy azóta érzem ezt

2022. máj. 19. 19:46
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
De jó vele a szex? Rendesen elélvezel, figyel rád, neked is jó? Mi 12 éve vagyunk együtt, heti többször szexelünk. De ehhez az kell, hogy nekem is jó legyen. Ha mondjuk 5 percig reszelne, aztán elfordulna és kész, én se lennék motivált...
2022. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én se kívànom.

Tisztességes vagyok nem csalom meg soha nem tenném meg de akkoris ezt érzem.

2022. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen az amikor azt valasztod aki kepes egy csalad eltartasara de nem igazan a ferfit lattad benne.. sok ev utan elkerulhetetlen.
2022. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
És van konkrét ember akivel kívánod?
2022. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Egy hasonlóan elszürkült, érzelmileg ellaposodott kapcsolatban pont annyira kívánják egymást a felek mint ti. Ti már csak érdekszövetségben vagytok a gyerek miatt, nem egymást szerető pár, hanem lakótársak (a lakótársad is tisztelheted, felnézhetsz rá emberileg csak éppen nem kívánod ezért nem dugsz vele).

Tegyétek meg a gyerek érdekében hogy nem hagyjátok teljesen zátonyra futni a házasságotokat hanem felkerestek egy jó párterapot. Talán még meg tud valamit menteni a helyzetből.

2022. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálam ez akkor szokott lenni, ha már nem látom benne a férfit. Akármi miatt is lehet ez, pl kevesebbet keres már, mint én vagy egy rinyálós hülye gyerek lesz belőle.
2022. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Jó volt a szex vele, van amikor most is jó. Keveset vagyunk kettesben, igaz már 12 éves a gyerek ez nem lenne akadály!A párom sokat dolgozik sokszor stresszes a munka miatt, olyankor mindenért piszkál és akkor szexelni akar, de a piszkálodás miatt elmegy minden kedvem. Most is nagy terveink vannak ami nemsokára megvalósul.

Lehet az is gond, hogy 12 éve egy szobában alszunk a gyerekkel, mivel nem álltunk úgy anyagilag hogy nagyobb lakást építsünk. Legtöbbször úgy oldottuk meg az együttlétet,hogy valahova elmentünk ketten, vagy a fürdőben éjszaka vagy a konyhában, de már nagy a gyerek és nem szeretném ha észre venné, ezért sokszor vissza utasitottam és azóta kezdtem érezni, hogy már nem is kívánom őt. Ez jövőre változni fog mert költözünk el ebből a környezetből amit soha nem szeretem, és lesz saját lakásunk.Akkor remélem változni fog minden.

2022. máj. 21. 13:19
 19/20 anonim ***** válasza:
12 éves gyerekkel egy szobában vagytok? Aztamindenit. Mi a fenét csináltatok 12 évig, hogy nem bírtatok nagyobb lakásba menni?
2022. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Dolgoztunk, ahol mi lakunk elég nehéz a megélhetés sajnos.

Most lesz meg az eredménye a munkánknak.

2022. máj. 21. 15:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!