Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nagyon kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kívánom a szexet, igényelném, hogy minden nap ágyba bujjak a férjemmel, viszont szinte mindig elutasít.

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kéne tennem... megkérdeztem, zavarja-e valami bennem, vagy nem talál már kívánatosnak (szülés után vagyok kb félévvel) vagy szerepjáték stb.

Azt mondta minden rendben van velem, csak szimplán nincs kedve a szexhez, inkább összebújás. Mondjuk már azt sem kapok, csokot sem mondván mindig szex lesz belőle...

De miután én lefektettem a babámat aludni, jól esne legalább egy rendes csók..

Ráadásul emiatt vért izzadok, hogy ne gyújtsak rá (ugye leszoktam a terhesség és szoptatás miatt).

Szerintetek mit tegyek?



#szex #Szexnelkulihazassag #Folytonosstressz
2022. ápr. 24. 13:58
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nem depressziós!

Csak nem kommunikál velem. Az se mondja meg, ha fáj a feje. Pedig én tényleg mindent megtennék érte.


Mindig készítem neki, a reggelit. Főzök mindig ebédet (leginkabb neki, mert nem egy az izvilagunk, mióta terhes voltam), mosok, takarítok. Néha rábízom, a Picit, ha már nagyon hisztizik velem a konyhában, vagy ha tusolok,hajat mosok.

De már azért is alig szól, ha éhes.

Ráadásul a számlákat, az anyagi dolgokat, a bevásárlást mind ÉN intézem!!!

Fáradt vagyok, kimerült és egy hosszú nap után, mert mindennapom hosszú és fárasztó, csak annyit akarok, hogy érezzem szeret engem...


Apukámnak van egy nagyon jó tanácsa, amit meg is fogadtam!!!!!

Legalább egy nap 6-szor csak úgy spontán simogassam meg a férjem, mert megértőbb lesz velem.


Tényleg én ezt megtettem. Figyeltem is erre egy ideig.


Az előző előtti munkahelyén mindig feszült volt a hangulat miután haza jött. Mindig leült a számítógép elé és játszott. Próbáltam elfogadni. Fájt a háta megmassziroztam.

Felmondott, ment egy másik munkahelyre.

Mondta, tetszik neki, jobban is fizet, de unatkozik bent. Amikor haza ért, szintén mindig haza jovetel után leült játszani. Én pedig nem értettem mi van. Sokszor mondtam neki, hogy haho én is itt vagyok!!! Egy napig változott valami és annyi, vagy jött az a szoveg “majd holnap”.

Az a bizonyos holnap sosem jött el.


Ezért érzem magam rosszul nap mint nap. Mert nem értem hol rontom el. Már azon gondolkodok, hogy nekem kene elmennem egy szakemberhez, mert össze fogok roppanni. Nem tudom mivel levezetni a feszültséget, max a cigivel, de 6 hónapos gyerek mellett cigizzek????


Amúgy néha megölel, ha nagyon rossz napom van és hozzám bújik. Jól tud esni, csak mégis hianyzik valami...

2022. máj. 11. 08:21
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Te egy cseléd vagy ebben a történetben, bocsánat a szóhasználatért.

Minek vállaltál gyereket?

2022. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Te mindent megteszel neki/érte, ő semmit neked és a közös dolgaitokért.

Persze, hogy fáradt vagy.

Gondolj magadra, és ne főzz neki, ne intézz közös dolgokat.

Ennek így semmi értelme és jövője. Egyoldalú a dolog.

2022. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Tagadhatod, hogy depressziós. De aki hónapok óta nem mozdult ki otthonról és így viselkedik az bizony kezelésre szorul.

Több ilyet is láttam már. Ez nem egy normális viselkedés amit csinál.

A játékba menekül, meg az elszigetelődésbe.

Én is voltam már depis és hasonlót éltem át. Csak nekem volt munkám és az segített. De ismerek olyat akinek ez nem elég és állandósult a depressziója.

2022. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, hogy ki simogatná meg masszírozgatná?!

Te normális Vagy? Őt mit tesz érted?

Hagyd ott a francba, ne itt kínlódj már!

2022. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy tepersz érte kérdező! Sok férfinak ez lelombozo érzés. Az ideál az elérhetetlen nő akiert küzdeni kell aki elvarasokat támaszt. Megfordultak nálatok a szerepek. Nyeregben érzi magát. Tudom nem könnyű találni egy jó, diszkrét szeretőt. Neked most az kellene. Rögtön jobban kellenel neki ha mondjuk egy hétig nem kozelitenel feléje. Látna, csinosan, boldogan, elegedetten. Most csak egy szánalomra méltó nőt lát aki lemegy előtte kutyaba egy kis szexért.
2022. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért itt már kiderült, hogy nem csak a szex hiánya a probléma.


Nem tűnik úgy, mintha túlságosan nagy lenne a szerelem, depresszió ide vagy oda.

Munkahelyeken depressziós, munka nélkül is, hagyjuk már.

2022. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%
Sztem is depresszios. Kérd ki a háziorvosod tanácsát.
2022. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Nem depressziós, mert a gép előtt ül, de a haverjaival, akikkel játszik beszélget

Semmi olyan tünete nincs, hogy depressziós lenne


Valószínűleg #26-osnak van igaza, amikor megismerkedtünk olyan voltam, de valahogy az élet is kezd kimenni belőlem..

Szerető szóba se jöhet!


#27-es azért remélem nincs igazad és szeret még engem szerelemből


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2022. máj. 20. 14:27
 30/30 anonim ***** válasza:
74%

Kb mi is így voltunk. Azóta hál istennek elváltunk! Kiderült hogy van valaki neki.


Neked kérdező kitartás és hatalmas erős idegeket hozzá mikor kiderül a sokminden amit még csak nem is gondolsz róla.


Bár bízzunk benne hogy minden a helyére kerül minél hamarabb. Bár ő már nem a férjed.

2022. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!