Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi_a_Ló kérdése:

Kezdenél olyan pasival aki egy párkapcsolatban élve is igényelné hogy napi több órát az Interneten tombolhasson a megszokott fórumaim, mert egyszerűen szüksége van rá a lelkének?

Figyelt kérdés

Amíg ez van, addig a barátnőjét is hanyagolná, addig főzzön, vagy készüljön az esti szexre.


F/30


2021. máj. 30. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Veled nincs nő, aki kezdene, kár is ilyenen aggódni.
2021. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Te miről beszélsz, nincs is lelked. De nyugi, nőd se lesz soha, nincs min aggódnod.
2021. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Sem vacsorát nem főznék neked, se nem szexelnék veled.

Amíg erre a 2 dologra akarsz barátnőt tartani, ne is akarj.

Főzzed magadnak a vacsorát és élvezd a jobb kezed.

Hülye f@sz 😂

2021. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Minden vágyam ez 😊 Főleg ha te vagy az Bazsi. Egy igazi főnyeremény. Írj rám, butacica@ kodependencia.hu

Mit kérsz vacsira? 😊

2021. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2021. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
írtam privit négyes krémeske!
2021. máj. 30. 20:26
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Láttam, megfőzöm és tálalok mindent Bazsi! 😂😂 Az érted remegő testemet mindenekelőtt 😂😂😂😂
2021. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
Bezzeg értem senki sem remeg és senki sem szeret.
2021. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

látjátok hogy omlik értem ez a pamacslány is? már csúszna is az ágyamba... talán kap egy esélyt.


bizonyítani hogy igazán tud szeretni...

2021. máj. 30. 20:30
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Az előbb még mgtow hívő voltál. Nem tartott sokáig. De erre a kérdésre, a személytől eltekintve válaszolnék. Szerintem, attól függetlenül, hogy az embernek párja van esetleg együtt is élnek, még kell én idő, amit mindenki azzal tölt, ami lelazítja, feltölti. Ez lehet torna, olvasás, játék, vagy fórumok olvasása,trollkodása. De, ha ez az én idő, a kapcsolat rovására megy, akkor szakítás lesz vége. Olyan párt kell találni, akivel az igényitek ilyen téren is hasonlóak, vagy legalább összeegyeztethetőek.

Az úgy nem működik, ha az egyik fél napi 4 órát játszik/kondizik/telefonozik, a másik pedig bújós típus, aki közös időre vágyik.

2021. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!