Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éljem magam így ki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem magam így ki ilyen téren?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet furcsa lesz a sztori, és biztos vagyok benne, hogy sok embernek nem fog tetszeni, ahogy gondolkozom. Lehet gyökerezni, taplózni, ez van.


Rólam annyit kell tudni, hogy 19 éves koromig egy büdös nagy kocka voltam, nem érdekeltek a lányok, csak az hogy gépezzek egész nap. Nem is hittem, hogy kellenék valakinek. Aztán 19 évesen mikor felvettek egyetemre, rájöttem, hogy milyen szánalmas életem volt eddig, így nekiálltam változtatni. Leginkább amiatt, mert kezdtem vágyni egy barátnőre. Elkezdtem dolgozni az egyetem mellett, edzeni, és foglalkozni a kinézetemmel. Fejlesztettem magamat minden téren. Aztán ennek az lett a vége, hogy 22 évesen, már diplomával van egy jól fizető munkahelyem, meg egy egész jó kinézetem.


Így neki is álltam csajozni, és össze is jöttem az első lánnyal másfél hónapja, aki viszont érdeklődött irántam. Nagyon szeretem, és boldog vagyok mellette. Viszont lett egy kis baj közbe. Nagy meglepetésemre nagyon sok nő kezdett el érdeklődni irántam, mióta aktívan foglalkoztam a csajozással/a megjelenésemmel. Elég sok ajánlatot kaptam egyéjszakás kalandokra is, amiket vissza kellett utasítanom, mert barátnőm van.


És most lehet sokan félreértetek, de én tényleg nagyon szeretem a barátnőmet. De régen sohasem érdekeltem a nőket, és mióta ez a nagy átalakulásom történt, kb. 0 erőfeszítéssel jönnek egymás után nők maguktól. És nagyon hajt az, hogy kimondom őszintén: minél többel lefeküdjek. Igen, férfi vagyok, hajt a vérem, van célom az életben, munkahelyem, de szeretnék ezek mellett sok nővel is lefeküdni. Ha már megadatott a lehetőség, és ez előtt nem volt ilyen.


Nem tudok dönteni, hogy a párkapcsolatot válasszam, vagy a kalandozást.



2021. máj. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Olvassál utána a nemi betegségeknek és apasági pótléknak. Elég lesz, hogy a nagy vadászati kedv alább hagyjon. Egyébként nehogy azt hidd, kolbászból van a kerítés. Addig vagy csak kapós, ameddig barátnőd van. Ha dobna, minimum felére visszaesne a lehetőségek száma. Ennek több oka van, de ez most nem lényeges.

Fiatal vagy még, valószínűleg nem fogsz ezzel a lánnyal maradni. Lesz lehetőséged ezt megtapasztalni.

2021. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

1. Nem vagy valami megértő. Kb szerintem csak a kérdező helyébe nem képzelted bele magad, vagy pedig még soha nem voltál fiatal férfi. Ez az oldal a kérdezőnek való segítségnyújtásról szól.


Kérdező: Szerintem éld ki magad. Egy picit hasonló történetem van a tiédhez. Én 21 éves koromig voltam szűz főleg lelki problémák miatt, amiket a családom, neveltetésem okozott. Ahogy felnőtt fejjel túljutottam ezeken már az ismerkedés is sokkal könnyebb lett. Volt egy 1,5 éves időszakom, amikor 15 lánnyal voltam. Nem is a számok a lényegek, hanem hogy jól éreztem magam közben. Nekem ebből ennyi viszont elég is volt. Közben jöttem rá, hogy annyira nem igazán nyerek sokat abból, hogy lefekszem sok lánnyal, mert bár ott a pillanatban jó érzés, de hosszú távon nem ad túl sokat. Azóta már inkább a párkapcsolatok felé orientálódtam, bár néha nyilván becsúszik lazább is ismerkedéskor. Én jó szívvel csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld ki magad a csajozás világában és lásd meg, hogy téged milyen érzéssel tölt ez el.

27/F

2021. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Éld ki magad ezzel nincs baj,de akkor ne hülyítsd ezt a lányt akivel együtt vagy. Legyél vele tisztességes, vess véget a kapcsolatnak és ha még akkor is kapós maradsz, akkor lehet csajozni.
2021. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy random nők megkeresnek, hogy gyere, dugj meg, legalább 1x légyszi. Még társkeresőn TALÁN, de gondolom a barátnőd mellett nem vagy fent.

Nőként érdeklődnék, hogy milyen módon és milyen nőktől kapod ezeket az ajánlatokat?


Egyébként az is igaz, hogy ha van barátnőd, az is megdobja rendesen az egod, még ha nem is gondolod. Mivel nincs tétje annak, ha nőkkel nekiállsz beszélgetni, stb. Amikor szingli vagy és görcsösen akarsz valakit, azt lehet ám érezni. Teljesen más egy magabiztos, foglalt ember kisugárzása, nemtől függetlenül. Engem is inkább akkor környékeztek meg kollégák pl, míg kapcsolatban voltam. Mikor szingli lettem és búvalb@szottabb, meg hát ugye nem volt ki mellett "ragyogni", sokkal kevesebb pasi talált be. Úgy kb 0.

2021. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat. A nemi betegségekkel tisztában vagyok, és a védekezés nálam alap dolog. Nem szeretném, hogy bármi is balul süljön el.


Igen, elsősorban engem is a kíváncsiság hajt, hogy milyen ténylegesen csajozni, mivel nekem ez eddig kimaradt az életemből. A lányt nem fogom hülyíteni, ha netán úgy döntök, hogy nem szeretném többé a kapcsolatot, akkor kiállok elé, és elmondom neki. De itt még nem tartok, és nem is biztos, hogy így fog alakulni.


Azt, hogy nők megkeresnek, azt én sem úgy értem, hogy odaállnak elém, hogy akkor dugjunk. Hanem pl. múltkor is céges bulin már csak páran maradtunk, és az egyik kolléganőm elkezdett masszírozni, és közben felajánlotta, hogy nála aludhatok. Illetve a barátnőmmel társkeresőn ismerkedtünk meg, és volt egy 3 hetes periódus, amíg fent voltam, mivel nem tudtam mi fog kisülni a dologból. Ez idő alatt kaptam direkt felkéréseket nőktől, hogy jól nézek ki, és lejönnének meglátogatni.

2021. máj. 26. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Tipimus este vagy annak hogy ha epp jo formaban vagy,nem becsulod meg magad. Teszem azt most kirugbak es felszedsz par kilot,maris vagyakozni kezdesz akarmilyen nore csak legyen. Az a rossz hirem hogy nincs olyan hogy kielvezni a nozest. Minel sarmisabb es gazdagabb leszel,annal jobb nore vagysz majd,mert jon a lehetoseg. Amikor meg szar passzban vagy,alabb adod,utana megint megy a szeker,megint elegedetlen leszel az aktualissal es igy tovabb hullamokban es volgyekben.keves az olyan ember,ferfi es no is, aki nem dől be ennek a fogyasztói magatartasnak es ertekeli aut ami van.
2021. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ellenpéldának azért elmondom, hogy 21 éves voltam, mikor megismertem a menyasszonyom. Ő volt az első nő az életemben, mégsincsenek olyan gondolataim, hogy minél több nővel kellene lefeküdnöm.

Szerintem viszont ha már felmerült benned a gondolat, akkor még ne kezdj komoly kapcsolatba.

2021. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!