Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nagyon kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kívánom a szexet, igényelném, hogy minden nap ágyba bujjak a férjemmel, viszont szinte mindig elutasít.

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kéne tennem... megkérdeztem, zavarja-e valami bennem, vagy nem talál már kívánatosnak (szülés után vagyok kb félévvel) vagy szerepjáték stb.

Azt mondta minden rendben van velem, csak szimplán nincs kedve a szexhez, inkább összebújás. Mondjuk már azt sem kapok, csokot sem mondván mindig szex lesz belőle...

De miután én lefektettem a babámat aludni, jól esne legalább egy rendes csók..

Ráadásul emiatt vért izzadok, hogy ne gyújtsak rá (ugye leszoktam a terhesség és szoptatás miatt).

Szerintetek mit tegyek?



#szex #Szexnelkulihazassag #Folytonosstressz
2022. ápr. 24. 13:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem van valakije. Egy felnott ferfi hacsak nem beteg kivanja a szexet.
2022. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Biztos nincs mert egész nap itthon van, ki se mozdul

Elvesztette az állását pár hónapja, azóta kb 3-szor mozdult ki és akkor is csak velem

2022. ápr. 24. 14:18
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Lehet pont a meló elvesztése miatt , depressziós és ezáltal nincs szexuális ingere.
2022. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes, nyilván kivan attól, hogy nincs munkája. Öleld át esténként, csak úgy csók és minden nélkül.
2022. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Keress szeretőt.
2022. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Az írtad hogy babámat” az ő felelőssége hol marad a gyerek részéről? Nem hiszem hogy véletlen írtad így…

Neki is kéne vele foglalkoznia, akkor nem csak az anyát látná benned… és lenne időd magadra.

2022. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, inkább depire gyanakodnék, éppen jött a pici az életetekbe mikor munkanélküli lett ez szerintem minden normális ember számára nyomasztó és lehet, hogy ő így éli meg. Beszélj vele erről
2022. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de ferfinál is lehetséges, hogy az apaság bekavar...
2022. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Elvesztette az állását pár hónapja, azóta kb 3-szor mozdult ki és akkor is csak velem"


Depressziós. Ezért nem kívánja a szexet. Aki nem jár sehová az nem lesz jobban. Keresd fel a háziorvost ő talán tud segíteni. Vannak olyan csoportok is akik segítenek neked, hogy elérd nála, hogy változtasson.

2022. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztette az állását és ki sem mozdul otthonról. Nem érik ingerek. Gyakorlatilag meg is válaszoltad a kérdést, miért nem akar szexelni. Beszélgess vele erről és ha kell kérjétek szakember segítségét. A depresszió nem játék.
2022. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!