Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nagyon kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kívánom a szexet, igényelném, hogy minden nap ágyba bujjak a férjemmel, viszont szinte mindig elutasít.

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kéne tennem... megkérdeztem, zavarja-e valami bennem, vagy nem talál már kívánatosnak (szülés után vagyok kb félévvel) vagy szerepjáték stb.

Azt mondta minden rendben van velem, csak szimplán nincs kedve a szexhez, inkább összebújás. Mondjuk már azt sem kapok, csokot sem mondván mindig szex lesz belőle...

De miután én lefektettem a babámat aludni, jól esne legalább egy rendes csók..

Ráadásul emiatt vért izzadok, hogy ne gyújtsak rá (ugye leszoktam a terhesség és szoptatás miatt).

Szerintetek mit tegyek?



#szex #Szexnelkulihazassag #Folytonosstressz
2022. ápr. 24. 13:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a munkaugyibe, ott van munkatanacsadas. Ingyen.
2022. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Mi az a munkatanácsadás?
2022. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Bakker, hát hónapok óta nincs munkája, ott a felesége meg a kisbaba, és nem érzi, hogy el tudna titeket tartani, haszontalannak, értéktelennek érzi magát. Nem csoda, hogy semmi kedve szexelni. Én nőként voltam 10 éve munkanélküli pár hónapot, még gyerek se volt, de így is totál megölte a libidómat ez a "semmire nem vagyok jó" érzés. Egy férfinak szerintem ez még rosszabb lehet.
2022. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
41%

Minek kellett a gyerek?

Mindenki szenved egy sz@r kapcsolatban, de azért csak szülnek és szülnek🙈

2022. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
41%
Szerető a megoldás mert egy egészséges nő megőrül sex nélkül!!de ez normális!!én jártam egy anyukához mert a férje nem elégítette ki egyszerűen majd fel falt úgy kívánta nagyon keményen kellett dolgozni rajta!!😀😂
2022. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Barnabas333 ***** válasza:
36%
Titkos szerető. Nálunk a nő nem dolgozik két éve és már nem akar se csókot, se szexet...44f
2022. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
Nalunk is hasonló volt első baba után. Most a 3. Jön és többet szexelünk terhesen néha mint nem terhesen. Vannak ilyen férfiak. Nálunk akkor nem kívánja a szexet ha túl sok a munkája
2022. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Csak ez olyan aggasztó...

Én próbálok vele beszélgetni, hogy van, tudom rossz neki a munkanélküliség.

Minimálisan zavarja csak.


De ha van is köztünk valami, akkor is csak kb 10 perc és kész. (Szóval kb heti 1-szer, ha van együtt létünk, és akkor is ennyit kapok... ) minden éjjel sírni tudnék, mert ez egyre rosszabb, felizgulok aztán nincs befejezés, vagyis van de azt magamnak köszönhetem. Semmi ölelés, csók, csak reggelente és lefekvéskor szájrapuszi.

Mondta nekem, hogy inkább összebujásra vágyik. Mondtam is hogy oke. De rögtön hozzáfűzte, az nem jó, mert abból szex lesz...


Aztán egyik este hozzám bújt. Meg is csókolt. Gondoltam is, hogy akkor birnom kell a véremmel. Ahha... de aztán megkérdezte miért nem kívánom őt????

Nekem ez teljesen kusza, a vége egyébként veszekedés és szex lett.


Ja, igen mondta, hogy hogyan kezdemenyezzek, és akkor jött a KIVÉVE EKKOR! Amivel így önmagával nem lett volna bajom, csak szinte nála mindig “kivéve ekkor” van. Amit említettem is neki!!! Erre csak annyit reagált, hogy: “ hát igen” és vigyorgott mellé (mintha viccelt volna).


Őszintén??? Velem van a baj???

2022. máj. 10. 18:13
 19/30 anonim ***** válasza:
38%
Már mással van fejben&testben is valószínűleg …
2022. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ha depressziós, akkor ne csodálkozz ezen. Irracionálisan viselkednek a depis emberek. Nekem a feleségem volt ilyen. Mondjuk nála személyiségzavar is van.

Minél hamarabb kellene munkát találnia.

2022. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!