Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, volt már olyan életszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már olyan életszituációtok, hogy nagyon tetszett egy lány, de nem fért bele egy komolyabb kapcsolat az időtökbe vele és ezért hagytátok az egészet és inkább más csajokkal randiztatok helyette, akik nem igényelnek sok befektetést ?

Figyelt kérdés
Én nőként ezt nehezen tudom elképzelni. Legalábbis van egy srác, aki kb egy éve udvarol már, de nem volt köztünk semmi, mert eléggé elfoglalt és kb ismeri a párkapcsolati igényeimet és mindig azt mondja, hogy bár nagyon tetszem neki, de tudja, hogy olyan időbeosztással, ami neki van jelenleg, nem lenne az igazi és ez számomra mindig is dilemma volt. Igazából azt nem tudom elképzelni, ha vki igazán tetszik, arról lemondjak, csak azért mert nincs időm. Volt egy 3 hónap most, amikor megszakadt a kapcsolatunk, mert besokalltam ettől a helyzettől, hogy ír ír, beszélünk telefonon is, de igazából nem tudunk találkozni, nem tudunk fejlődni. Most újra beszélünk, megint megkeresett, de pont írta tegnap, hogy most sincs több ideje, mint volt sajnos. Igazából amikor rákérdeztem, hogy akkor miért írt megint, azt mondta, hogy összességében nagyon hiányoztam neki. Felajánlottam, hogy akkor találkozzunk, de kitért a tali elől. Szóval szerintetek mi motiválja, ha megrekedtünk itt ???

2021. júl. 13. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
*számára mindig is dilemma volt
2021. júl. 13. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy nem kell erőltetni...
2021. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 George34 ***** válasza:
100%
Keress más palit.
2021. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazan akarja az MEGOLDJA. Aki nem az nem akarta igazán
2021. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Millió felnőtt ember él kapcsolatban munka és minden napi kötelességek mellett. Ne pazarold az időd. Ez csak néha elővenne. Vagyis, most is azt teszi, csak most csevegésre, mert valószínűleg van egy jobb a képben, akivel össze is jár. Ha az nem lenne neki, legalább ez-az már lett volna köztetek is.
2021. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!