Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párom nem mutatja ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem mutatja ki az érzelmeit, de én nagyon igényelném, és már sokszor beszéltünk erről, akkor nem vagyunk egymásnak valók, vagy sok idő kell hogy megtanuljuk egymás szeretet nyelvét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szeret, de nem mindig érzem.
2022. márc. 7. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom, sajnos hosszú távon nem működött. Nagyon szenvedtem miatta, megkönnyebbülés volt a szakítás. Azóta megtapasztaltam, milyen az, ha egyezik valakivel a szeretetnyelvünk. Ég és föld...
2022. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem könnyű, mert amúgy egy szelíd fiú és húz hozzá a szívem, de nagyon nehéz mert szükségem van hogy kimutassák a szeretetet. Ne csak tudjam hogy szeret, hanem érezzem is.
2022. márc. 7. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
A 2. Közösen akarnatok kell ezen változtatni, vagy legalábbis figyelni egymásra, kitapasztalni kinek mi a jó.
2022. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!