Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vettem időben észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettem időben észre, hogy belém szeretett, most már késő?

Figyelt kérdés

Tipikus lúzer vagyok, azt sem veszem észre, ha valaki másképp közeledik hozzám. Sok jele volt, most hosszas lenne részletezni, de a lényeg, hogy igen, biztos.

Elég nehéz időszakon megyek át az elmúlt 2 évben, és ő végig mellettem volt, de nem esett le időben, hogy nem pusztán barátként, hanem már többről van szó.

Közben nekem udvarolt valaki (végül össze sem jöttünk), de ő ezt megtudta, és felszívódott.


2022. márc. 1. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nagy eséllyel ennek annyi. Egyébként meg nem arról van szó hogy nem vetted észre, hanem nem akartál tőle többet. Most hogy a másik nem jött össze, jó lenne kapaszkodni valakibe, ezért hirtelen megvilágosodtál.


Azért sokat elárul az is az állítólagos "barátságról", hogy azok után hogy kavartál mással a tudtával, még lenne képed utána menni ezzel.

2022. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Keresd te ot, tisztazd a helyzetet.
2022. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.


nem, egyszerűen azt gondoltam róla, rendes és kedves ember, néha elcsodálkoztam, hogy ennyire, de még akkor sem gondoltam, hogy szerethet, és ez a kishitűségemből fakadhat...

én nem kavartam a másik sráccal, ő udvarolt nekem, de nem lett belőle kapcsolat, se csók, se kézfogás, semmi.

2022. márc. 1. 00:41
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs késő. Szereted?
2022. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen... :))))))))))))


de elég szemérmes vagyok, nem hiszem, hogy tudom ezt felé kommunikálni...

2022. márc. 1. 02:11
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Hát akkor levélben.

Küldjél neki valamit, amit szeret.:)

Ő is kishitűségből ment el, azt hitte nem nyerhet a másik fiúval szemben.

2022. márc. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanmár, ha akart volna valamit, akkor megmondja. Aki nem mer a másik elé állni és elmondani az érzéseit, az egy béna idióta, meg is érdemli az egyedüllétet. Az ilyen lelki nyomorék ne is szaporodjon. És ebbe te is bele tartozol kérdező.
2022. márc. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Az elsőnek igaza van, most már jó lenne ő is. Ne gondold, hogy azóta nem lépett tovább.
2022. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Remélem továbblépett
2022. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!