Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből vehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből vehetem észre, ha egy fiú barátom belem szeretett?

Figyelt kérdés
Hogy viselkednek ilyenkor?

2022. febr. 26. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
a bugyidban matat
2022. febr. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon kedves, simulékony, bókol, programokat tervez veled, keres, nyomul
2022. febr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon közvetlen a szó minden értelmében. Fizikailag próbál hozzád közelebb kerülni, megölel, megpuszil, vagy csak random hozzád ér legtöbbször minden ok nélkül.

Minden pasijelöltedről megvan a rendszerint lesújtó véleménye, aminek a vége minden esetben az, hogy nem tudnak értékelni egy ilyen tökéletes és fantasztikus nőt, mint te.

Olyan intim/bensőséges témákat hoz fel, amit a baratnőiddel még talán nyugodtan meg tudsz beszélni, de magadtól eszedbe nem jutna egy ellenkező nemű barátnak mondani.

Folyamatosan keresi a társaságod, néha minden ok nélkül ír neked/hív fel.

Ha az ő párkapcsolati életéről van szó, mindig kifejti, hogy egy nő se érne fel veled, és milyen szerencsés fickó az, aki veled lehet.

Nyilván ahány pasi, annyiféle módon reagálják ezt le, de én a környezetemben ezeket tapasztaltam leginkább.

2022. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó szépen leírta, a lényeg, hogy gyakrabban találkozna, kommunikálna, tervezne közös programot.
2022. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy fiú barátom belém szeretett.


Tavaly még nekem is tetszett, el tudtam volna képzelni vele többet, de azóta beleszerettem másba. Én nem vettem észre, hogy belém zúgott. Egy suliba jártunk (esti), ahol tudni kell, hogy rugalmasan kezelték a hiányzásokat, mert ugye felnőttek vagyunk, sokunk stabil munkahellyel. Meggyőződésem volt, hogy ő bejön suliba, ha tudja, hogy ott vagyok - ennek ellenére sokszor mondta, hogy azért nem, mert nincs kedve, és inkább elkérte az anyagot.


Amikor volt boltban, és vett otthonra pl. Túró Rudit, engem is meglepett eggyel, de ez lehetett volna szimpla kedvesség is. Ha mással megyek a boltba, én is veszek általában egy-egy apróságot neki. Sokszor a kabátot is felsegítette rám, itt mondjuk már sejtettem, de ez is lehet szimplán udvarias gesztus.


Világossá akkor vált, amikor felhívott egy este, és a szerelemi ügyeiről kezdett el beszélgetni.

2022. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!