Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak rá vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá vagy ne?

Figyelt kérdés

Kb.fél éve szerelmes vagyok egy ismerősömbe,állandóan azt várom, hogy találkozzunk stb. Viszont tudom, hogy még nem tudunk együtt lenni egy jó darabig bizonyos okokból. Van egy ember aki viszont érdeklődik irántam és nem tudom, hogy kezeljem. Próbálják meg nyitni felé? Félek ha akibe most szerelmes vagyok ezt megtudná nem örülne. De igazából nincs köztünk semmi és tényleg semmi tehát lehet hülyeség egy olyan emberhez hűséges lenni akivel nem is vagyok együtt.

18/l



2022. márc. 6. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj rá, mit vesitesz?

Ha elutasit, akkor megismerkedel azzal aki erdeklodik irantad

2022. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nemrég veszített el egy elég fontos embert az életében és szerintem ez most nagyon nem alkalmas neki. Illetve ha viszont szeretne akkor se lehetnénk együtt.
2022. márc. 6. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miért nem tudsz együtt lenni még azzal az ismerőssel. Ha ő is szeretne, csak megoldaná és nem váratna még ki tudja meddig. Van valakije most? Más ok nem is jut eszembe. Ha ilyesmiről van szó, akkor ne várj rá és nyugodtan ismerkedj másokkal, aztán ha majd mégis úgy alakul, hogy mindketten szinglik lesztek és még mindig tetszetek egymásnak, akkor majd megpróbáljátok. Lehet vele soha nem is lesz semmi és csak feleslegesen várnál. Ha tetszik a másik srác, akkor adj neki egy esélyt.
2022. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Nem, jelenleg szingli,nemrég szakított a volt barátnőjével.

De köszi, lehet ezt kéne tennem.

2022. márc. 6. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyedben nem várnék rá. Attól, hogy valaki elveszít egy fontos embert, attól még nem kell leszarnia a másik fontosat. Épp ezért úgy gondolom mégse vagy fontos számára. Szerintetek?
2022. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Páromnak is meghaltak szülei, mégse hagyott el miatta, vagy költözött el tőlem..
2022. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!