Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak a “”szerelemre”” van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a “”szerelemre”” van ilyen?

Figyelt kérdés

Eddig 3 kapcsolatom volt 1 és 2, fel évesek. Mindegyikuknek elveztem a tarsasagat az elejen izgalmas volt a szex aztan az egyik, akit az elejen tul jonak ereztem magamhoz (fiatal voltam) szakitott velem es utana a kovetkezo ketto hiaba volt jó mar csak ilyen elfogadast es szeretetet ereztem irántuk.

A legjobbat akartam nekik es tenyleg nagyon szerettem oket de mindig racionalisan gondoltam a kapcsolatra, hogy igen azonos ertekrend hasonlo tervek ez mukodni fog (+vonzalom).


Egy ido utan viszont (legyen az fel vagy 2 ev) nem akarok talalkozni..a semmibol jon szinte az erzes hogy inkabb egyedul lennek es hianyozni kezd valaki.

Valaki aki nemmis letezik csak egy ilyen rajongas szeru erzes, hogy valaki akire jo ranezni es csodálom ot, hálás vagyok erte hogy letezik olyan ember mint o es hogy találkozhattam vele meg kolcsonosen elvisel.


Es ezt nagyon gaz irni tudom, de nem vagyok egy romantikus lanyregenyeket olvaso alkat megis ilyen erzeseim vannak.

Az utolso párommal is szakitottam mar egy eve mert ugy ereztem megcsalom errol a “””valakiről”” valo fantazialassal.


Lehetseges igy erezni valaki irant?

Az a szerelem? Szerintetek tartsak ki a langyos kapxsolatok mellett ?


25/L


2021. ápr. 4. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen azt akarod ami az elsővel volt az elején?

Vagy azt, ami a filmekben van?

2021. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyiban volt mas az elso hogy idealizaltam, sokkal idosebb volt es nagyon tehetseges, jokepu, jofej etc. Most mar nem nyugozne le
2021. ápr. 4. 00:33
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ennyiből nagyon nehéz megállapítani, hogy a kötődéssel vannak problémáid, vagy ezek a fiúk valóban nem voltak hozzád valók. Mindenesetre, tapasztalatból mondom, hogy szerelem van és nagyon jó, megéri érte küzdeni. De az is tapasztalat, hogy tenni is kell a kapcsolatokért ahhoz, hogy hosszú távon működjenek. Sok sikert!
2021. ápr. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

32 vagyok, és majd’ egy évtizedig éreztem ezt, amiről írsz. Folytonosan egy hiányérzet, egy fájdalom, hogy mikor találok olyat, aki iránt így érzek pont, amit leírtál.

Másfél éve úgy éreztem, hogy véglegesen eljutottam arra a pontra, hogy kiégtem, mert ilyen férfi biztos nincs, a kapcsolatok sz@rok, én akarok túl sokat, ráadásul a 10 év alatt 2 kapcsolatomban sem éreztem szerelmet, csak azt a hiányérzetet, amit addig, ès azt, hogy nem erre számítottam, nekem erre nincs szükségem.

Aztán másfél éve, mikor már nem is számítottam semmire, hanem elkönyveltem, hogy olyan szerelem nincs, amilyenről én álmodom, megtalált.

Igaza van az utolsónak:az igazival is rohadt nehéz, mert neki is vannak hibái, az élet nem egy romantikus lányregény, nekem ez életem legnehezebb időszaka, mert a szerelmem még nem vált el, de közben 1000% biztosan érzem, hogy ő az igazi, nem tudnék mással lenni, és mióta vele vagyok, nem érzem azt a hiányt, hanem tényleg olyan, amilyennek képzeltem.

Szerintem abszolút megéri kitartani, erőfeszítést tenni, és nem megelégedni langyi kapcsolatokkal, mert a végén minden erőfeszítésed megtérül, legalábbis én így érzem. :)

2021. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon biztato volt olvasni amit irtal. Mesélnél még errol az erzesrol ami vele van?
2021. ápr. 4. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Írok privit, mert nem feltétlen szeretném megosztani mindenkivel :)
2021. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!