Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek varjak a valtozasr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek varjak a valtozasra, vagy hagyjam ezt a kapcsolatot?!

Figyelt kérdés
Van egy baratom en 20 o 21. 2 eve vagyunk együtt de elegge megvaltozott :S ordibal velem minden aprosagert eleg alpari stilusban es mindig irányítani akar meg az egesz kapcsolatot. 2x mar szakitani akartam de irt, keresett nap mint nap, szinte mar zaklatott, de megenyhultem es vissza mentem hozza mert szeretem. De ugy latom nem valtozik. Szerintetek idő kell neki vagy hagyjam, mert felesleges? :S mellesleg en magyar lany vagyok o pedig cigany de nem tartjak a hagyomanyokat, ezert nem gondolnam, hogy koze lehet ehhez, hogy igy megvaltozott.

2020. dec. 24. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Én azt gondolom, hogy felesleges.


Bár szerintem valótlan a kérdés. Mondjuk rasszista nem vagyok, de a Bidámbidámok általában mindent szoktak csak tisztelni nem a feleségüket/asszonyukat. Persze biztos van kivétel, de én nem igazán láttam rá példát. Többnyire csak azt, hogy az asszony neve kuss és ha ágál ellenne akkor kap egy fülest.

2020. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Várni teljesen felesleges.


Mindenképpen lépni kell, de azt eldöntheted, hogy leülsz, és közlöd vele, hogy ez így nem mehet tovább, a sarkadra állsz, nem hagyod magad, vagy kidobod a pasast.


Azt viszont kár várnod, hogy magától elmúlik.

2020. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én otthagynam
2020. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkitol a valaszt. Mar kozoltem vele de eddig csak ures igeretek voltak, ezert merült fel bennem, hogy felesleges varni.. :S
2020. dec. 24. 00:46
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Felesleges igen,ha már beszéltetek, megígérte,átvert ezzel,hogy nem tartotta be.

Miért lennél egy olyan emberrel aki ordibal és rosszul bánik veled?

2020. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, sajnos túl naiv vagyok/voltam. :/
2020. dec. 24. 01:39
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem baj kérdező mindenkivel megesik,találsz ennél 100x jobbat.

Boldog Karácsonyt amúgy 💚

2020. dec. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angel3000 ***** válasza:
63%
Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de sajnos a cigányvèrben benne van az izgága termèszet, a veszekedèsre való hajlam. Szerintem, jobb, ha lassan mellôzöd a társaságát, mert „kutyából nem lesz szalonna“ mondja az közmondás is!
2020. dec. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!