Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak rá, amedddig szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá, amedddig szingli nem lesz?

Figyelt kérdés
3 éve ismertem meg, első pillantásra észrevettem, hogy sosem láttam még ilyen pasit, aki ennyire bejön. Beszélgettünk, utaltam rá, hogy nekem cseppet sem közömbös, erre azt mondta, hogy ha vékonyabb lennék, akkor lehetne köztünk több. Részben közös barátaink miatt azóta heti 1-2-szer szoktunk találkozni. Az elmúlt 2 évben életmódot váltottam, megszabadultam 12 kg-tól, nemcsak miatta, magam miatt is, jól akartam érezni magam a bőrömben. Mindenkitől kapom a dicséreteket élőben, hogy milyen bomba csaj lettem, mennyire csinos vagyok, valamint Tinderen is száznál is több matchem lett 1 nap alatt helyes pasiktól. Nekem azonban csak ő létezik, naponta gondolok rá, elalvás előtt mindig elképzelem milyen lenne a karjaiban, csókolózni vele, szexelni, megszámlálhatatlan pasit utasítottam vissza miatta. Összeszedtem minden bátorságom, megint felhoztam neki a hétvégén, hogy mennyire sármos, nekem változatlanok iránta az érzéseim. Erre az volt a válasza, hogy ha nem lenne barátnője (4 hónapja van neki), akkor simán összejönne velem, sokkal jobban nézek ki, mint pár éve.
2021. júl. 5. 09:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Fú, de buta vagy...


Olvass többet, lehetőleg szépirodalmat.

2021. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... ébredj már fel és hagyd már ezt a felszínes pasit. Vagy te is ilyen vagy, csak a külső számít?
2021. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
:D másodszorra aláztak meg, de nem baj. Majd beleszaladsz a harmadik pofonba is.
2021. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Sosem voltam ennyire szerelmes, minden gondolatom körülötte forog. Nem vettem megalázásnak, az nem ilyen. Annyira szemétnek érzem magam, hogy arra várok, hogy szakítsanak. Egyikünknek sem csak a külső számít, ilyet nem írtam.
2021. júl. 5. 10:07
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Juj. 🤦 Nem jössz be neki, nem akar töled semmit sem az ég adta világon. Elsőre se fogtad fel, másodszorra se. Harmadszorra felfogod végre talán, miután több év múlva nem lesz már a barátnője és továbbra se akar majd töled semmit sem, minden féle kifogásokkal előáll, csak hogy végre lekopj róla?! Ennyire nem lehetsz már buta naiv...ü atya úr isten 🤦
2021. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj de tényleg borzalmasan buta és naiv vagy. 10-12 kg nem olyan durva változás, én is fogytam egyszer kb ennyit, és ráadásul alacsony is vagyok, szóval erősen kellett volna látszania. De csak annyi történt, hogy normál alkatból karcsú, vékony lettem, nem súlyosan elhízottból modell. Magyarán: akinek tetszettem, annak azzal a plusz kilóval is. A srác felszínes, és egyébként sem érez irántad kb semmit. Élvezi, hogy tepersz érte, és megdugna, ha nem lenne jobb kéznél.

De nekem igazából mindegy, hogy alázod meg magad. Ha szeretnéd elpazarolni a fiatalságodat valakire, aki nem is akar, a te döntésed. Én biztos nem kaparnék olyan után, akit valójában nem érdeklek.

2021. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hehhh. Érdekes lány vagy. Nekem is van kiszemeltem akit mindennél jobban akarok, de feltudtam fogni ép ésszel, hogy nem akar rendes kapcsolatot velem. Mivel szeretem így egyértelmű, hogy elfogadtam. Az a lényeg, hogy boldog legyen. Ha talál magának egy barátot örülök neki persze mellette szomorú is leszek és mérges, de nem számít mert most boldog. ;p

Ha tényleg szeretnéd őt és az értelmed nem lenne a béka segge alatt akkor elfogadnád a döntését. Oké, hogy szereted, de magadat jobban szeresd! Sosem fogsz tudni előre lépni ha folyamat forogsz egy helyben. (Igen ezt most találtam ki).

2021. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok, edzek heti 4-5-ször, így nemcsak fogytam, hanem formálódtam is, látványos a változás. Nem utasított egyszer sem vissza, hogy nem tetszenek neki, biztos nem lesz köztünk soha semmi. Találkozunk hetente minimum, látom hogy néz rám, mosolyog, sokkal kedvesebb, mint másokkal, ha látnám, hogy semmi esélyem, akkor én sem viselkednék így.
2021. júl. 5. 10:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj. Semmi garancia, hogy szétmennek, és arra sincs, hogy összejönne veled. Amit mondott, azért mondta, hogy ne érezd magad még rosszabbul.


Inkább szakembert keress fel.

2021. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"ha vékonyabb lennék, akkor lehetne köztünk több"

"ha nem lenne barátnője (4 hónapja van neki), akkor simán összejönne velem"


Miért is nem veled jött össze 4 hónapja? Csak áltat. A következő az lesz, hogy összejönne veled, ha három füled lenne.

2021. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!