Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig a "rossz fiúkba"s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a "rossz fiúkba"szeretek bele?Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal korom ellenére sok fiú vágott már át,azt hiszem a mostaninál telt be a pohár.

Fogtam már ki nárcisztikust, birtokló típust, zsarolót, olyat is ,aki kihasznált,volt hogy randin derült ki hogy taj paraszt a srác, volt helytelenül író na és nem egy ghostingot sikerült átélnem..

Csak bosszant hogy normális, okos lány vagyok,edzek is (nem nagyképűségből mondom ne értsétek félre,csak azért írtam,hogy amúgy nem ezt érdemelném), bezzeg nem egy olyan lányt ismerek aki agyba-főbe csalja a pasiját,nem is szereti stb.és nekik mégis tök normális barátjuk van...

És azt vettem észre hogy minden egyes csalódás után egyre nagyobb lesz az önbizalom hiányom, sokszor vagyok rosszkedvű...


Mit ronthatok el? Miért szívom meg mindig pasi téren?

Mit kéne máshogy csinálnom?


Köszönöm szépen előre is

23/L



2020. jún. 14. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

mert tipikus nő vagy... és a szomszéd fűje mindig zöldebb.


Neked ezt dobta a gép, nekünk meg a nyálcsorgatást.

2020. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden rossz indulat nélkül mondom, de szerintem nem kéne ennyit pasizni, randizni.. Tudod, várhatnád a csodát. De ha ennyire keresed akkor Pl. járj könyvtárba, ott rendes pasik vannak, és ha olyan jó csaj vagy ahogy mondod, akkor tuti meg szólít majd valaki.
2020. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben van egy közös pont - hogy mindegyikkel TE randiztál. Vagyis neked 50%-os felelősséged van abban hogy ezekkel kerültél össze. Szóval érdemes azokon elgondolkodni hogy miért csak ilyeneket találsz, mi vonz bennünk, miért kerülöd el a normálisakat.
2020. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg azt rontod el, hogy nem vagy jó emberismerő vagy esetleg az ilyen férfiak stílusa jön be.
2020. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,igazatok van! :)
2020. jún. 15. 00:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi tapasztalataid alapján, próbáld kiszűrni az ilyen embereket. Régebben én is sokszor mellé fogtam, pedig így utólag mindegyiknel voltak látható jelek már az elején, csak nem vettem észre. Valamint azt is érdemes átgondolni miért ezekre szentelsz időt es miert nem latod meg aki normális. Meg még amit tudnék mondani hogy érdemes nem az ideal tipust hajszolni es masnak is eselyt adni.
2020. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Te választasz mindig ilyeneket.

Változtass a szelekciós szokásaidon.

2020. jún. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem aszerint választász, ami később zavar a srácokban.

Van egy lány ismerősöm, aki mindig a tipikus jó pasikat gyűjtötte be, aztán mindig sírt, hogy nem jó a kapcsolata.

Végül olyan férje lett, akire valószínűleg rá sem nézett volna pár évvel korábban.

2020. jún. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy.
2020. jún. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olvas fel mit irtal.


Vagy a nő veri at a pasit, vagy a pasi a nőt.

És ez valóban így van.

2020. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!