Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig a "rossz fiúkba"s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a "rossz fiúkba"szeretek bele?Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal korom ellenére sok fiú vágott már át,azt hiszem a mostaninál telt be a pohár.

Fogtam már ki nárcisztikust, birtokló típust, zsarolót, olyat is ,aki kihasznált,volt hogy randin derült ki hogy taj paraszt a srác, volt helytelenül író na és nem egy ghostingot sikerült átélnem..

Csak bosszant hogy normális, okos lány vagyok,edzek is (nem nagyképűségből mondom ne értsétek félre,csak azért írtam,hogy amúgy nem ezt érdemelném), bezzeg nem egy olyan lányt ismerek aki agyba-főbe csalja a pasiját,nem is szereti stb.és nekik mégis tök normális barátjuk van...

És azt vettem észre hogy minden egyes csalódás után egyre nagyobb lesz az önbizalom hiányom, sokszor vagyok rosszkedvű...


Mit ronthatok el? Miért szívom meg mindig pasi téren?

Mit kéne máshogy csinálnom?


Köszönöm szépen előre is

23/L



2020. jún. 14. 19:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a további hasznos válaszokat is :)
2020. jún. 15. 11:51
 12/15 anonim ***** válasza:

Azok az irigyelt lányok, akik csalják a "rendes pasijukat", valószínűleg azért csalják, mert nem elégedettek vele. Talán mert nem érzik jól vele magukat, unják, rossz a szex, stb. Egy jó párkapcsolatban nem vágyik senki a társa megcsalására. Továbbá nem tudhatod, milyen más párkapcsolata belülről nézve, te csak a kirakatot látod. A nők különösen hajlamosak mindig a pozitívumokat mutatni a saját életükből, mert rettentően hiúak. Nekem is volt egy barátnőm, aki a három együtt töltött évünk alatt mindenkinek előadta, hogy egy álompár vagyunk, de már az elejétől haldoklott a kapcsolatunk. Persze jót tett az önbizalmának, hogy mindenki őt irigyelte, amiért magas, jóképű pasija van, aki imádja, és akivel minden tökéletes.


Emellett sokan hajalmosak beleesni minden körben ugyanabba a verembe. Jellemző pl. az alkoholista (és nőverő) férfiak nőire, hogy ha szakítanak is, újra egy ilyet keresnek, mert valahol ez lett a férfikép számukra. Aki nem iszik és nem agresszív, azt észre sem veszik. Lehet, hogy rólad álmodik sok szelíd, hűséges, kedves, okos fiú, de te rájuk se hederítesz.


F36

2020. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van az a tipikus férfi kisugárzás, ami a nőkben a kihívás érzetét kelti. Emiatt különleges, ami értékké emeli. Nem unalmas jön-megy, nő nehezen tudja irányítani, mert a férfinál a gyeplő. Ezek férfivá teszik. Csak ugye eztással is megtudják csinálni, és jön a pofára esés.


Vannak más férfias tulajdonságok. Biztonság; karrier; szakmai tanulási vágy, hogy jobb legyen amit csinál, így anyagi hátteret teremtsen; segít másokon fizikailag vagy oktat, még ha hobby szerűen is. Lehetne sorolni. Csak az ilyeneket nem az 1 perc utáni kisugárzásából fogod levenni. Az ilyen emberek kocsmába vagy tipikus szórakozó helyre jóvalta ritkábban járnak. Inkább fórumokon, szakmai konferenciákon, elitebb helyeken (pl. Viszki kostoló rendezvényen) stb. helyen fordulnak meg, ha nem is könyvtárban.

2020. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem elég jó az ön és ember ismereted, ki választja ezeket a rosszfiúkat, nem te?
2020. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 18. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!