Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bántad meg hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bántad meg hogy nem mentél férjhez, és nem lettek gyerekeid? 40/N

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 09:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2022. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Jelen vírusos- hadiállapotos- inflációs helyzetben nem bántam meg, hogy nincs gyerekem, pedig nincs bajom a gyerekekkel, csak így alakult az életem.

Férjhez menni meg bármilyen életkorban lehet. Én is 40 felett vagyok, sok ismerősöm akik "korán" házasodtak, mára már elváltak. Én legalább így kihagytam egy válást. :)

2022. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Te megbántad?
2022. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Én férjhez mentem, de gyerekem nincs. Nem bántam meg, főleg mikor látom a velem egykorú, vagy akár fiatalabb ismerőseimet. Le vannak amortizálva, nincs saját életük, tele vannak a szülésből visszamaradt egészségügyi problémákkal. Kinek kell ez?
2022. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2022. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2022. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%
Férjet sose akartam, gyereket viszont mindig. Nem tudnám nem megbánni, úgyhogy hamarosan vállalok is. Egyedül. Nem pont ez volt a terv, de ezt dobta a gép 🤷🏼‍♀️
2022. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Én férjhez mentem (25 évesen), ahogy mindig szerettem volna, de gyereket soha nem akartam. Ezt tudtam magamról már kamaszként is.

Egyiket sem bántam meg, és soha nem is fogom. Boldogok vagyunk együtt, van életünk, szabadidőnk, nincs olyan mértékű hatalmas teher a nyakunkban ami a gyerekvállalással jár, mind mentális, mind pedig anyagi értelemben. Sose vállalnék ilyesmit önként.

A legtöbb gyerekes ismerősünk egyébként rég elvált, vagy szakított, mire a közös gyerek elkezdte az ovit/ sulit. Többnyire a nők egyedül vannak a gyerekkel évek után is, a pasik meg csajoznak, vagy új kapcsolatuk van.

36/N

2022. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyik sem volt cél, végül a férjem meggyőzött a házasságról, aminek utólag örülök, de fontos, hogy gyereket egyikünk sem akart soha. Nekünk nagyon jó így.
2022. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!