Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis hogy reagáljak erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy reagáljak erre a húzásra, eddig egyszer volt hasonló pár éve?

Figyelt kérdés
Párom össze futott egy ismerősével, el hívta nálunk itt iszogattak majdnem éjszaka 2ig. Aztán halottam hogy öltözik és kíséri ki de ő is el ment vele. Hívom telefonon ki nyomja, írok nem válaszol. Már mindjárt jön fel a nap ő még sehol. Gondolom segg részegen valahol kóborolnak, jobbik esetben. Nem szokott ilyet csinálni. Általában itthon ülő típus, de ha el szabadul nem tudja mi az hogy elég. Szerintem ez abszolút nem normális viselkedés, de fogalmam sincs hogy reagáljak rá.
2022. febr. 13. 05:36
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Meg van a pénztárca és a teló is. Végig a kabát zsebében volt ami itthon logótt a fogason, csak nem emlékezett rá. Valamit be kell rajta állítani mert át vált hangpostára 3 csörgés után, vagyis olyan mintha kinyomná,mindegy.

Köszi a sok "jó" tanácsot. Nyilván át beszéltük a történteket. Rá paráztam, mert aggódtam érte. Ő meg hát szinten volt és ez lett belőle. Túl van tárgyalva

2022. febr. 14. 02:07
 22/22 anonim ***** válasza:
63%

Én is elmászkáltam néha piálni.

Nem kisunnyugtam az ajtón én nem nyomtam ki a telefont.

Az itt a gàz.

Meg a seggrészegség is: egy kicsit vicces.

2022. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!