Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis hogy reagáljak erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy reagáljak erre a húzásra, eddig egyszer volt hasonló pár éve?

Figyelt kérdés
Párom össze futott egy ismerősével, el hívta nálunk itt iszogattak majdnem éjszaka 2ig. Aztán halottam hogy öltözik és kíséri ki de ő is el ment vele. Hívom telefonon ki nyomja, írok nem válaszol. Már mindjárt jön fel a nap ő még sehol. Gondolom segg részegen valahol kóborolnak, jobbik esetben. Nem szokott ilyet csinálni. Általában itthon ülő típus, de ha el szabadul nem tudja mi az hogy elég. Szerintem ez abszolút nem normális viselkedés, de fogalmam sincs hogy reagáljak rá.
2022. febr. 13. 05:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Azt írod, nem szokott ilyet csinálni. Szerencsétlen egy évben egyszer "kirúg a hámból", te meg már ezért is kivágod a vezérhisztit. Nem csodálom, hogy kinyomja neked a telefont, hisz' úgyis tudja, hogy csak baxogatnád. Vegyél vissza magadból basszus. Ha ez heti szinten menne, neked adnék igazat, de ebben az esetben inkább sajnálom szerencsétlen párodat. Írom ezt nőként.
2022. febr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Ha párévente egyszer seggrészegre leissza magát, és az árokban alszik, az még nem a világvége, hacsak nem a hideg miatt.


Mondd meg neki, hogy aggódtál, hogy baja esik, és legyen óvatosabb. Cirkuszolni nem kell, a másnaposság épp elég lesz neki. Majd akkor beszélj vele, amikor jobban lesz, előtte inkább egy kávé, zsíroskenyér, vagy ilyesmi.


Időnként mindenkire rájön a bolondja. Persze más kérdés, ha agresszív lenne. stb.

2022. febr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen jogos a kiakadásod.Rendben van ,hogy berugott. Az is ,hogy lelép a haverral.De azért az a minimum ,hogy nem nyomkodja ki a telefont és bele tud annyit büfögni a szerelmének,hogy ne aggódj drágám itt és itt vagyok majd megyek. Engedtessék már meg ,hogy ennyi beleférjen neki. Ezt az első válaszolónak írtam ,aki azt a stílust képviseli,hogy vegyél vissza.

Nem kell visszavenni ,ha ez neked rosszul esett . Nyugodtan le lehet vele ülni egy kicsit elbeszélgetni.

2022. febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Abszolút nem veszekedtem és egy rossz szót se szóltam, kedves #1. De annyit megtehet hogy fel veszi a telefont.

Amúgy 6 körül haza vánszorgott, kabát nélkül ment el és úgy látom a telefonját is el hagyta. Arról meg már nem is mondok semmit hogy délután a tárcája veszett el, de igen, nem is tehetem szóvá mert vegyek vissza...

2022. febr. 13. 07:25
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Én nem beszélgetnék semmiről, ha ennyire magasról tesznek rám. Egyszerűen kicsuknám a lakásból egy időre és nem lennék telefonon sem elérhető.
2022. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondta, hogy vegyél vissza?! “Rendben kedves, akkor mostantól vigyázok én saját magamra, de ahhoz te már nem kellesz!. Segítsek pakolni?”
2022. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

"ha el szabadul nem tudja mi az hogy elég"

Aggódnék, mert nem felnőttel vagyok kapcsolatban. Az, hogy seggrészegen kóborol szintén gyerekes. Hány évesek vagytok?

2022. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha van már gyereketek, akkor inkább hagyd rá. Ennyi belefér. Egyszer egy évben szabadnak érzi magát, nem árt vele senkinek. Majd ha rendszeressé válik ,vagy zugivó lesz , akkor ráérsz csomagolni.
2022. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
8, akkor már marhára késő lesz! Ha gyerek van, akkor bármit meg lehet szerinted tenni?!
2022. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

9#

Nem rendszeres, évi 1 2 alkalom nem.

Évi 2x elmehetne pasis buliba is, ott is leissza magát.

2022. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!