Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis hogy reagáljak erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy reagáljak erre a húzásra, eddig egyszer volt hasonló pár éve?

Figyelt kérdés
Párom össze futott egy ismerősével, el hívta nálunk itt iszogattak majdnem éjszaka 2ig. Aztán halottam hogy öltözik és kíséri ki de ő is el ment vele. Hívom telefonon ki nyomja, írok nem válaszol. Már mindjárt jön fel a nap ő még sehol. Gondolom segg részegen valahol kóborolnak, jobbik esetben. Nem szokott ilyet csinálni. Általában itthon ülő típus, de ha el szabadul nem tudja mi az hogy elég. Szerintem ez abszolút nem normális viselkedés, de fogalmam sincs hogy reagáljak rá.
2022. febr. 13. 05:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#6

Az első válaszoló írta hogy "vegyek vissza", férjem csak annyit mondott semmi rosszat nem csináltam, aztán le feküdt. Tuti jó szarul fogja érezni magát, elég annyi mára. Viszont lesz egy aduászom ha valamire rá kell szedni 😜

2022. febr. 13. 08:47
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Hát te tudod kérdező… ha az én férjem viselkedne így, tuti kint aludna a küszöbön… és itt nem az a baj, hogy többet ivott a kelleténél…
2022. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%

Tanuljuk már meg a fogalmak jelentését, ha pedig nem tudjuk, akkor ne használjuk!

Rászedni????

Tudod, mi az, hogy rászedni? Átverni, becsapni.

Te rávenni akarod.

Másrészt nem az a baj, hogy nagy ritkán berúg, hanem, hogy nem szól és felelőtlen, semmibe vesz téged. Elhagyta a telóját meg a tárcáját? Ezzel azért téged is megrövidített pár százezerrel, úgyhogy én biztos elbeszélgetnék vele, hogy szedje össze magát. Ez elfogadhatatlan, mindegy, milyen ritkán esik meg.

2022. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

mit reagáljál rá ? SEMMIT...a szűrke hétköznapok mennek tovább


Akkor lennél bajban, tovább gondolom, ha ez a "barát" továbbra is a párod közelében lenne, mert sajnos lehúzná őt a saját szintjére, hiszen ökör iszik magában, és kellett neki egy ivócimbora, és a párod ebben partner volt és megakart felelni a barátnak, jófej akart lenni, és talán nem is önszántából nyomta ki a telefont, hanem ráhatással, amit ilyenkor a "jóhiszemű barátok" szoktak...


tehát fogd fel úgy, hogy nem volt önmaga...és ne is emlitsd neki többet, ha nem akarsz konfliktust, a zsarolás pedig nem szép tulajdonság...


Úgy látszik, hogy a párod egy könnyen manipulálható, azaz mások által irányitható személyiség.

Ha ezen oldala nem tetszik neked az már saját önismeret tágitását igényli.

Ez még nem válóok gondolom.

2022. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%

#13 Azért álljunk már meg egy szóra!

Az illető holt részeg volt, talán kb. féleszméletlen. Lehet, hogy nem elvesztette, hanem ellopták a cuccát, talán pont a "haver", akivel ivott. Simán lehet, hogy a telefon akkor már az illető kezében volt, és ő nyomta ki, de még egy holt részeg embertől se lehet beszámíthatóságot elvárni, pl. lehet, hogy fel akarja venni, de mellényom, vagy akármi.


Mínuszban kint altatni egy magatehetetlen részeg embert, azért lehet, hogy felér egy gyilkossággal is.


Okés, hogy büntetőjogban a részegség nem enyhítő körülmény a büncselekmény megítélésében, de azért egy ilyen eset miatt azt eljátszani, hogy szándékos volt, na azért beteg dolog. Hogy szándékosan hagyta el a telefonját, megrövidített...


Egyébként milyen párszázezerről beszélsz?

Honnan veszed, hogy Iphone 13S plus-ról van szó, százezrekkel a bukszában...


Másfelől meg ha valaki nem iszik, ill. leitatják, stb. más esetekben is előfordulhat, hogy nem tudja, hogy hol a határ, nem tud mértéket tartani.


Mindegy, lényeg, hogy kb. egy az egyben hülyeséget írtál.

2022. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, én azt mondom, hogy ez tisztességtelen. Vagy amikor helyre jött, magánál van, jól van, beszéljétek meg rendesen ezt az egészet, és zárjátok le, vagy megbeszélés nélkül zárjátok le, ha nem akarsz róla beszélni.

De ne legyen az, hogy maaajd lesz mivel csesztetni a másikat, mert ez akkor egy soha vissza nem térő odavissza játszma lehet, ami mérgezi a kapcsolatot. Márpedig az nem ér annyit.

2022. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

#15 ne röhögtess már, mi a kérdező párja? Bedrogozott tinilány?:D

A berúgásnak is vannak fokozatai.

Aki egy normális felnőtt, az nem issza magát eszméletlenre, hogy aztán arra tologassa a felelősséget, aki eszmèleténèl volt. :D

Remélem, nem gondoltad komolyan a kis érvelésedet, mert viccnek is rossz.

És még én írtam hülyeséget. Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban…

2022. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Akkor kellet volna szólni, mikor kísérte ki a srácot.


Egy beszélgetést azért biztos megér ez a helyzet, de szerintem a tárcaelhagyás után talán reménykedhetsz benne, hogy magától rájön, hogy ez butaság.

2022. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez baromi gáz. Én nem vagyok szent (nőként) szeretem a piát meg a bulikat, de basszus, az nem normális, hogy ilyen szinten taccsra vágja magát, hogy elhagyja a telefont-pénztárcát, a párja meg azt sem tudja él-e vagy mi van vele. Lehet részegnek lenni, de ez inkább már az öntudatlan teleportálás szint, én is baromi mégres lennék, mert aggódtam volna érte egész este. De azért egy ilyen miatt nem is csinálnék nagy balhét, épp elég baj neki szerintem ami történt. Csak gáz, hogy egy felnőtt férfi ennyire KO-ra issza magát.
2022. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

Én megmondanám neki hogy mi a pálya, és kiraknám.


Nem azért, mert sggrészeg, az belefér, hanem hogy 100% ignorál. Na, nekem ez nem férne bele..

2022. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!