Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szánalmas amikor nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas amikor nők elhiszik hogy tényleg ő életük szerelme párjuknak mikor az 8-10 évet vár a házassággal?

Figyelt kérdés
Mi van az ilyenek fejében? Hogy magyarázzák meg maguknak?

2022. jan. 5. 15:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, ez a linkelt kerdes is zsenialis, akkor mar nincs kerdesem, hogy a kerdezo tenyleg hibbant :D
2022. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

29


Kemény..én járok boxolni, ahová járnak néha elég tökös csajok is..szerintem azok is egy ütéssel kómába küldenék az ilyen nőverő, fotel harcosokat. Pláné, mikor olvasom hogy náluk mennyivel vékonyabb, törékeny nők verték kapcsolatban a férfit. 😂


25F

2022. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

30


De mindig csak nőket, ezek férfiakat nem fenyegetnek meg, nem 1x kértem, hogy férfiként fenyegessen már meg engem is, soha választ se kaptam.


Képzelem, ezek a való életben milyen kemények lehetnek, ha még csak online is nőknek mernek beszólni.

2022. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
29%

Nő vagyok, de sohasem értettem, miért kéne házasodni.


Nem, nem tervezek rögtön elválni, ám a statisztikák nem ezt mutatják, és az egész válás egy nagy szpás és macera.


Plusz, amikor a pasi még hisztizik, hogy vegyem fel a nevét - hja, nem neki kell aztán az összes iratát lecserélnie.

2022. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

#34

Tiszteletben tartom, ha valaki nem akar házasodni.

De a névcsere mondjuk elég gagyi kifogás, egyáltalán nem kötelező. Én kerek perec közöltem a párommal hogy van saját nevem, nem kívánom lecserélni semmilyen okból. Egyáltalán nem hisztizett ezen. Normális partner kell, és akkor nincs ebből gond.

2022. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem végződik minden házasság válással, és a nevünket sem kell megváltoztatni.

N

2022. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!