Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szánalmas amikor nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas amikor nők elhiszik hogy tényleg ő életük szerelme párjuknak mikor az 8-10 évet vár a házassággal?

Figyelt kérdés
Mi van az ilyenek fejében? Hogy magyarázzák meg maguknak?

2022. jan. 5. 15:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
He?
2022. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%

Kénytelenek hazudni maguknak, mást nem tudok elképzelni.

N

2022. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Miért gondolod, hogy minden nő házasodni akar?
2022. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
5%
Megkell győződni h nem-e retardált csaj. Újabban a házasságot messziről elkell felejteni
2022. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

Miért gondolják az emberek hogy a házasság/gyors házasság=szerelem? És miert gondolják hogy aki nem házas az nem lehet szerelmes?


Az hogy valakik nem házasok (még) vagy sokáig nem házasodnak össze az nincs összefüggésben azzal, hogy mennyire szerelmesek v nem szerelmesek. Van aki nem akar. Van akinek mindegy.

2022. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%
Én sem szeretnék házasságot. Férfiként felesleges magamutogatásnak tartom, valamint rendkívül sok pénz kidobásának. Attól a papírtól meg nem fogjuk jobban szeretni egymást.
2022. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy is elhiszem neki, ha sosem akar házasodni. Ha viszont én is "életem szerelmének" tartok valakit, akkor talán én is tartozom neki annyival, hogy nem rágom a fülét és erőszakoskodok 8-10 évig, hogy esküvőt akarok, amikor ő nyilvánvalóan a háta közepére sem kívánja az egészet.


Egyébként pedig több oka is lehet annak, ha valaki nagyon nem szeretne házasodni. Ha pl. a páromnak élete álma lenne egy vőfélyes, pálinkás, cigányzenés dínom-dánom esküvő címszóval, akkor valószínűleg én is halasztanám a dolgot, ameddig csak lehet, hiába nincs semmi gondom magával a házassággal.

2022. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%

#6

Házasságot úgy is lehet kötni, hogy kértek egy időpontot az anyakönyvvezetőnél és két tanú jelenlétében beírjátok a neveteket a nagykönyvbe! Külön kasszán is lehettek a házasság után, szóval nem értem mi kerül ebben "rendkívül sok pénzbe"??

A "papír" az elköteleződést, összetartozást mutatja, amit egymás iránt éreztek. Persze nem kötelező házasságot kötni!

2022. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan képes voltál erről külön kérdést kiírni? :D


Akkor se akar mindenki pucér seggel, nincstelenül, 20 évesen, pár hónap járogatás után házasodni, ha ez ennyire dühít téged.

2022. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

Sok oka lehet. A szerelem vakká teheti az embert/ félnek egyedül maradni, igényesebb társat keresni/, illetve magukat vígasztalják azzal a kamu divatdumával, hogy a házasság csak egy papír. Miközben belül szomorúak, megalázottnak érzik magukat amiatt, hogy a pasijuk nem tartja méltónak őket arra, hogy a feleségük legyen, egymás hozzátartozói legyenek hivatalosan is, a törvény előtt. Ennél már csak az a szánalmasabb amikor a csaj még gyereket is szül egy ilyen pasim -csajom kapcsolatba, és aztán várja, hogy feleségül vegyék😂😂😂

A házasságkötés pedig nem feltétlen pénz kérdése. Az ingyenes 2 tanústól kezdve határ a csillagos ég. Ez döntés kérdése. A mi esküvőnk anno pl még 100 ezer ft- ba sem került összesen, pedig családtagok, barátok, éttermi ebéd és torták is voltak.

Aki ennyit sajnál az esküvőjére, ahhoz hozzá se mentem volna, de együtt sem lennék vele 1 percig sem.

2022. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!