Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szánalmas amikor nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas amikor nők elhiszik hogy tényleg ő életük szerelme párjuknak mikor az 8-10 évet vár a házassággal?

Figyelt kérdés
Mi van az ilyenek fejében? Hogy magyarázzák meg maguknak?

2022. jan. 5. 15:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%

10


Miért gondolod, hogy magukat vigasztalják és hogy kamu a duma? Miért olyan fontos összeházasodni, hogy úgy gondolod aki nem vágyik rá az csak hazudik?

2022. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
Én nő vagyok, de nem akarok házasodni például.
2022. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
48%
8-as, 10-es, ott a pont!
2022. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

#13

Látod engem lepontoztak, pedig csak azt írtam, hogy akinek drága a házasságkötés az tegye meg két tanú jelenlétében! Mit kell ezen lepontozni?

Én megértem, hogy mindenki magából indul ki az esküvőt illetően.

Azt nem írtam oda, hogy én már 40+ -os vagyok, szóval nem érdekel a "habos-babos" menyasszonyi ruha, meg a rokonság, de megértem, ha a fiatalok nem preferálják a két tanús esküvőt!

Arról meg ne is beszéljünk, hogy van aki soha nem akar házasságot kötni, és az is teljesen érthető.

#8 vagyok.

2022. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
91%

#10

Mért lenne kamu duma? Ezt úgy kérdezem, hogy én amúgy abszolút "házasságpárti" vagyok, mindig is így képzeltem el hosszú távon az életem. DE ettől még belátom hogy nem mindenki olyan mint én, és nem is kell hogy olyan legyen.

Nagymamám megházasodott, pár év alatt megromlott a kapcsolatuk a nagypapámmal, elváltak. Később lett új párja, halála napjáig, bő 30 évig voltak együtt boldogan esküvő nélkül - és ebben benne volt több nehéz időszak is, amikor kitartottak egymás mellett.

Az mondjuk tényleg gáz, mikor az egyik fél akar házasságot, a másik meg nem, és több éves dráma bontakozik ki. Felnőtt embereknek erről kellene tudniuk kommunikálni és közös döntést hozni.

De abban szerintem semmi kivetnivaló nincs, ha egy pár együtt úgy dönt, hogy nincs szükségük esküvőre. Az ő dolguk.

2022. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondoltam, hogy sosem fogok elvenni senkit, nekem nem fontos, csak egy papír, stb. Aztán megismertem az igazit és szinte ösztönösen jött az érzés, hogy igen, VELE szeretném. Pedig előtte is volt olyan párom akivel úgy gondoltam hogy szívesen leélném az életem, de már tudom, hogy az nem volt az igazi.
2022. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem, a másik kérdés alatt te tűnsz nagyon szánalmasnak inkább. Téged a pasid megkért már, hogy legyetek regisztrált élettársak, vagy Berkire vársz?
2022. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
90%
Az én fejemben például az volt, hogy észszerű sorrendben csináljuk a dolgokat. Először leérettségizünk, lediplomázunk, és utána házasodunk meg. Elsős gimnazista korunkban szerettünk egymásba, 1990-ben, és 1999-ben házasodtunk össze, azóta is együtt vagyunk. Ezalatt a kilenc év alatt egyetlen pillanatig nem éreztem, hogy azért várna a férjem a házassággal, mert nem én vagyok élete szerelme. Egyszerűen nem felnőttesdit akartunk játszani, hanem felnőttként cselekedni, mikor elérkezik a megfelelő pillanat.
2022. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
82%
4 év után hazasodtunk össze de már előtte együtt éltünk 3 év es pár hónapot. Nekem semmiben nem változtatott az érzelmeimen vagy bármilyen dolgokban. Én azokkal értek egyet aki szerint egy papír. Nekem semmi pluszt nem adott hozzá az életemhez. Mondnujk én a nevem is meghagytam.
2022. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%

Azért kérdés, hogy miért várt az illető a házassággal, és hány évesek. Nekem van olyan ismerősöm, akinek a kezét 10 év után kérték meg - 29 éves lehetett akkor; amikor összejöttek, ő 19 éves volt, a srác 17. Egyikük sem kifejezetten jó körülmények közül jött - egyetemre mentek, elkezdtek dolgozni, a házvásárlás nagyobb prioritás volt... barátnőm mondta, hogy megbeszélte a párjával azt, hogy gyereket csak gyűrűvel vállal, viszont albérletbe nem. Amikor már megvolt a ház (hitellel), akkor még esküvőre gyűjtöttek egy kis pénzt (nem rongyrázós esküvőt akartak, de nem is 2tanús farmerost, és 80 fő volt a meghívottas lista úgy, hogy alig hívtak barátot), mert nem akartak esküvőre hitelt felvenni, és akkor megtörtént a lánykérés.


De azért ez más tészta, mint amikor már évek óta a levegőben lóg a házasság mint téma, a nő az elején megmondta, hogy neki az fontos, erre a pasas meg kummant és húzza az időt, "még nem vagyok rá készen 10 éve", "maaaaajd"-ozik.

2022. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!