Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Idén született a kislányunk a férjemmel, most tudtam meg, hogy használja a rosszlanyok(pont)hu oldalt. Egyelőre nem volt még kapcsolatban senkivel, viszont írt több azaz 5 nőnek, hogy mire vágyna. Terhesség alatt is rendszeresen sexeltünk, császárral szültem Júliusban, akkor volt egy kis kihagyás mivel szét szabdaltak. Szeptemberben regisztrált az oldalra. 1 éve küzdöttem egy betegséggel, most Novemberben újabb műtétem volt, de rendszeresen sexeltünk így is. Mindent megad nekem amit csak szeretnék, imádja a kislányunkat is.. Múltkor sex után pár nappal, problémám is volt alul, de az oldal szerint ott senkivel nem volt még kapcsolata.


Nem tudom mit tegyek. Nem tudom, miért jó ez neki.


Olyanokat kért a nőktől a levélben, amit én nem csináltam eddig meg, mert sajnos a betegségem megakadályozott benne, de már meggyógyultam.


2021. dec. 28. 06:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy 100-as ha ezt bekajáltad.
2022. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Anno amikor hazajöttem külföldről és megkérdeztem az akkori pasimat, hogy mégis, hol vannak az óvszerei, azt mondta, hogy a haverjának adta oda őket... Naná...
2022. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, ez a legátlátszóbb férfi hazugság. Meg még ki is nyalt, érdekes eddig évekig eszébe se volt, csak most hogy rezgett a léc. Át lettél verve a palánkon, te ki naív.
2022. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

#40

Kis hiszékeny. 😉😋🤣

2022. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez pszichológia. Ilyenkor alapból kiszolgáltatott helyzetben van, ösztönösen próbál hinni a legostobább magyarázatnak is. A saját kárán fogja megtanulni, hogy kár volt. Nagyon sok ember annyira gyenge érzelmileg, hogy mást nem tud tenni mint hinni, különben összetörik lelkileg. Kérlek ne bántsátok szerencsétlent van épp elég baja.
2022. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
#4: ennél jobbat is kitalálhatott volna XD
2022. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Hu ez tenyleg nagyon gyenge duma volt.De igaza van 45-nek barmit mondott volna a ferfi elhitte volna sajnos :(

Nagyon sajnalom a kerdezot ,hogy ilyen ferfival eli az eletet ennel jobbat erdemlne.Remljuk egyszer talan osszeszedi magat.

2022. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Te jól meg vagy vezetve, ez igen. Nem semmi a pasi...
2022. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!