Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Idén született a kislányunk a férjemmel, most tudtam meg, hogy használja a rosszlanyok(pont)hu oldalt. Egyelőre nem volt még kapcsolatban senkivel, viszont írt több azaz 5 nőnek, hogy mire vágyna. Terhesség alatt is rendszeresen sexeltünk, császárral szültem Júliusban, akkor volt egy kis kihagyás mivel szét szabdaltak. Szeptemberben regisztrált az oldalra. 1 éve küzdöttem egy betegséggel, most Novemberben újabb műtétem volt, de rendszeresen sexeltünk így is. Mindent megad nekem amit csak szeretnék, imádja a kislányunkat is.. Múltkor sex után pár nappal, problémám is volt alul, de az oldal szerint ott senkivel nem volt még kapcsolata.


Nem tudom mit tegyek. Nem tudom, miért jó ez neki.


Olyanokat kért a nőktől a levélben, amit én nem csináltam eddig meg, mert sajnos a betegségem megakadályozott benne, de már meggyógyultam.


2021. dec. 28. 06:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat olvastam itt, de ez a kérdés volt eddig az egyik legszomorúbb.


Először is, remélem, teljesen meggyógyulsz! Szerintem ez most a legfontosabb!


Ne haragudj, hogy megkérdem, de azért támogatott téged a betegségedben, megértő volt, stb.?


Az nem egészen derült ki számomra, hogy ő kérte tőled a mélytorkozást vagy csak most derült ki számodra, hogy ő ezt szeretné? És miért nem nyalt ki olyan régóta? Te nem akartad?


"Múltkor sex után pár nappal, problémám is volt alul, de az oldal szerint ott senkivel nem volt még kapcsolata."


Fertőzésed lett?

2022. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Végig támogatott igen. Terhesség és betegség alatt is. Remek ember, vagyis annak tűnt.


Sokszor próbálta lenyomni a fejem, de sajnos nekem már fájt a nyakam is és mivel átlagon felüli méretekkel rendelkezik (vastag is és hosszú is) és a torkom összeszűkült a daganat miatt, így nem is erőltettük a dolgot. (A légcsövemmel együtt a felére nyomta össze a pajzsmirigyem)


Én vagyok neki az első nő az életében, elégge ügyetlen volt az első nyalásnál, illetve orr polipja is volt, ami miatt alig kapott levegőt , így ez mégjobban rontott a helyzeten, ezért én nem is kértem egy ideig és Ő sem próbálkozott.


Nem tudom mi lehetett, orvoshoz nem jutottam el vele. Fájt és viszketett a külső nemi szervem.

2022. jan. 4. 12:12
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
akkor az a gond, hogy te vagy az első, és ő kíváncsi
2022. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
De apuka és férjként 29 évesen lesz kiváncsi?
2022. jan. 4. 13:10
 35/48 anonim ***** válasza:
szerintem aki szűzen házasodik (átvitt értelemben) annál ez könnyen előfordulhat. csak ugye ezt akkor, amikor frissen benne van, nem is tudja átgondolni. persze ezzel nem felmenteni akarom.
2022. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy Apuka igen kíváncsi, szeretne megélni dolgokat
2022. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom megsajnálni. 🙂
2022. jan. 4. 15:41
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell, de nyugodt boldog életed és lesz vele.
2022. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
*se
2022. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Nos, rákérdeztem. Egyik kollégájának néztek a haverokkal nőket. A csávó pozíciója miatt állandóan járja az országokat, így alig van együtt a barátnőjével, ezért viccből irogattak nőknek, hogy árajánlatot kérjenek. Ezért is volt szóról szóra mindegyik üzenet ugyanaz.


SZexeltünk is hatalmasat, ki is nyalt, isteni volt. Téma lezárva. :) Köszönöm mindenkinek a kommentjét!

2022. jan. 6. 23:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!