Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Idén született a kislányunk a férjemmel, most tudtam meg, hogy használja a rosszlanyok(pont)hu oldalt. Egyelőre nem volt még kapcsolatban senkivel, viszont írt több azaz 5 nőnek, hogy mire vágyna. Terhesség alatt is rendszeresen sexeltünk, császárral szültem Júliusban, akkor volt egy kis kihagyás mivel szét szabdaltak. Szeptemberben regisztrált az oldalra. 1 éve küzdöttem egy betegséggel, most Novemberben újabb műtétem volt, de rendszeresen sexeltünk így is. Mindent megad nekem amit csak szeretnék, imádja a kislányunkat is.. Múltkor sex után pár nappal, problémám is volt alul, de az oldal szerint ott senkivel nem volt még kapcsolata.


Nem tudom mit tegyek. Nem tudom, miért jó ez neki.


Olyanokat kért a nőktől a levélben, amit én nem csináltam eddig meg, mert sajnos a betegségem megakadályozott benne, de már meggyógyultam.


2021. dec. 28. 06:21
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
94%

Ne te érezd magad rosszul emiatt, a férjednek kéne szégyellnie magát. Egy kapcsolatban a szex egy fontos elem, de messze nem a legfontosabb. Azzal, hogy a hátad mögött titokban másokkal élvezkedik (ne legyenek kétségeid, a levelezés maszturbálással is jár), téged alázott meg.


Szerintem nyíltan meg kéne ezt beszélnetek. De ne alázkodj meg előtte, mert nem tettél semmi rosszat.

2021. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
89%

Sok nemi betegség terjed orálisan is. Könnyen előfordulhat, hogy orálisra befizetett, majd ez által haza hozott neked valamit.

Ismerek olyat, aki így lett nemi herpeszes. Életre szóló betegség...

2021. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
94%

3 éve nem nyalt ki, de te egy pár hónapos pajzsmirigy daganat műtét után mélytorkozni akarsz?

Valóban nagyon megérdemli, egy főnyeremény a pasi, de te csak kockáztasd az életed, majd egy rosszlány biztosan felneveli a gyereked.


Itt már régóta gond van nákatok, jóval a gyerek előtt kezdődött.

2021. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Igazatok van mindenben. Egyelőre nem tudok letámadni ezzel. Nagyon bosszúálló tipus vagyok, de most gondolnom kell a kislányomra is. Az biztos, hogy az egyik kommentelőre hallgatok abban, hogy kipattintom magamat, bomba leszek (tény, hogy mivel 5 hónapja volt a császárom, így van még egy kis pocakom), bár eddig nem érdekelt , mivel így is igényes normális nő vagyok, adtam és adni is fogok magamra. :) Az fáj legjobban, hogy 2 nagy műtétem is volt és ennyire sem ért meg, hogy ezért esetleg nehezebben teljesítettem az ágyban.
2021. dec. 28. 09:43
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
gondolod, hogy ettől változik valami? az nem merült fel, hogy beszélgetsz erről vele?
2021. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Önző a pasi, az ilyen sosem fog megváltozni.A bajban ismered meg a másik valódi jellemét. Most megismerted. Amit látsz, az a valóság. Mélytorkozhatsz neki, de ettől nem lesz változás. Egyoldalú marad mindig.

47/N

2021. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Milyen erzes hogy csak a te szad van hasznalva?

En ilyet sosem hagynek, szoval csak kivancsi vagyok

21/N

2021. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm mélytorkozott, megtanilta a férje miatt, bomba formában volt, mégis megcsalta, nem is egyszer a férje. Legyen már tartásod és állj elé, hogy ezt, hogy gondolta. Főleg úgy, hogy ő minimálisat se ad neked.
2021. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
84%
#14: ez tök jó. Igen, bocsájts meg neki. Aztán majd amikor már lesz második gyerek és anyagilag képtelen leszel önellátásra szépen sorra fognak kiderülni a további hűtlenségek. Csodás életed lesz
2021. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Le se szopnám, úgy hogy nem viszonozza nemhogy mélytorok.

Ezek után meg amúgy se, ki tudja mit hoz haza.

2021. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!