Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, ti mennyire engeditek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti mennyire engeditek el otthonról a férjet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok el otthonróp, heti 2x1 órát mennék el a 2 éves gyerek mellöl a szomszédba Fifázni. Nyáron meg kimenni focizni a szabadba. Máshova amúgy sehova nem járok, bemegyek dolgozni majd hazamegyek. Barátom, haverom már csak ez az egy srác van. Nem szoktam otthon se szórakozni, filmet, sorozatot a gyerek születése nem láttam, csak a meséket amiket ö néz néha. Feleségem ki van bukva, hogy én el akarok menni arra a heti 2 órára, mert egy családapa ne menjen sehova. Azt ajánlotta fel, hogy menjünk el minden hétvégén a szüleihez, az öccse még otthon lakik, veszünk oda egy Xboxot és vele tudok játszani meg kint focizni. Nem érti meg, hogy itt nem a Fifáról van szó, hanem hogy jól esne egy baráttal beszélgetni, elhülyéskedni kicsit. Erre azt mondja, hogy egész nap a munkahelyemen vagyok amíg ö a négy fal közé van zárva és szórakozzam ki magamat ott, beszélgessek, hülyéskedjek a kollégáimmal. Persze a munkahelyen munka van, nem érünk rá másra és nem is olyan a viszony hogy a barátaimnak mondanám öket.

A feleségem összes ismeröse, barátnöje vele ért egyet, ezért elbizonytalanodtam. Eddig azt hittem igazam van és nem nagy dolog ha kicsit átmegyek a barátomhoz a szomszédba. Most viszont kezdem magam szar apának érezni. Azt mondják, hogy én menekülni akarok a családi kötelességek elöl. Feleségem másik ötlete, hogy jöjjön át a barátom, de az nem ugyanaz. Egy kisgyerek mellett nem lehet úgy semmit se csinálni, meg ott ül velünk a feleségem, az nem ugyanaz. A havernek nincs senkije, egyedül él.


2021. dec. 1. 13:28
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
48%

ez elég gyenge válasz. szerinte neked mikor kéne, ha dolgozol?

magyarázd valahogy el neki, hogy ugyanúgy, ahogy neki, neked is szükséged van erre.

ettől függetlenül azt gondolom, hogy otthon is kikapcsolódhatnátok együtt. azt mondtad, hogy nem szoktál. beszélgetni, filmezni, netezni nem szoktatok együtt?

2021. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk. Azt mondja hogy az anyaság olyan meló, hogy beesik az ágyba, nincs kedve hülye filmeket meg sorozatokat nézni. Szabadidejében telefonozik meg az anyjával, barátnöivel beszél.
2021. dec. 8. 14:44
 43/48 anonim ***** válasza:
68%
Jajjj de bírom az ilyen ősanyákat 😂😂 hát gratula, jó asszonyt fogtál ki
2021. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ez egy sárkány ...de úgy látszik erre is van igény 😅😅😅
2021. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy az ilyen önző nőket szokták megcsalni. Ha nem változtat, rámegy a házasságotok.
2021. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
67%

Na meg az ilyenek miatt él sok pasi a munkahelyén. Van olyan munkatársam aki a szabadnapjain is bejár, kávézik, dumálgat órákat..

A másik meg minden túlórát elvállal. Mindet. Bárhol jobb mint otthon a "családdal" 😂

2021. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
54%
Részvétem, kérdező, kifogtad a leggonoszabb nőt, aki csak önmagát szereti.
2021. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

46: szomszédom nyugdíjas már, de szerencsétlen annyira utál az asszonnyal együtt lenni, hogy -2 fokban is egész nap az udvaron van vagy a garázsban.

Szép szót még nem hallottam a feleségétől.

2021. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!