Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, ti mennyire engeditek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti mennyire engeditek el otthonról a férjet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok el otthonróp, heti 2x1 órát mennék el a 2 éves gyerek mellöl a szomszédba Fifázni. Nyáron meg kimenni focizni a szabadba. Máshova amúgy sehova nem járok, bemegyek dolgozni majd hazamegyek. Barátom, haverom már csak ez az egy srác van. Nem szoktam otthon se szórakozni, filmet, sorozatot a gyerek születése nem láttam, csak a meséket amiket ö néz néha. Feleségem ki van bukva, hogy én el akarok menni arra a heti 2 órára, mert egy családapa ne menjen sehova. Azt ajánlotta fel, hogy menjünk el minden hétvégén a szüleihez, az öccse még otthon lakik, veszünk oda egy Xboxot és vele tudok játszani meg kint focizni. Nem érti meg, hogy itt nem a Fifáról van szó, hanem hogy jól esne egy baráttal beszélgetni, elhülyéskedni kicsit. Erre azt mondja, hogy egész nap a munkahelyemen vagyok amíg ö a négy fal közé van zárva és szórakozzam ki magamat ott, beszélgessek, hülyéskedjek a kollégáimmal. Persze a munkahelyen munka van, nem érünk rá másra és nem is olyan a viszony hogy a barátaimnak mondanám öket.

A feleségem összes ismeröse, barátnöje vele ért egyet, ezért elbizonytalanodtam. Eddig azt hittem igazam van és nem nagy dolog ha kicsit átmegyek a barátomhoz a szomszédba. Most viszont kezdem magam szar apának érezni. Azt mondják, hogy én menekülni akarok a családi kötelességek elöl. Feleségem másik ötlete, hogy jöjjön át a barátom, de az nem ugyanaz. Egy kisgyerek mellett nem lehet úgy semmit se csinálni, meg ott ül velünk a feleségem, az nem ugyanaz. A havernek nincs senkije, egyedül él.


2021. dec. 1. 13:28
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Neked is jár a szabadidő
2021. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem oda megy ahova akar,nem az anyja vagyok, hogy bármit " megtiltsak". Vagy hasonló. Amúgy havi 2x szokott menni kártyázni, 2x az anyukáját látogatja meg munka után, és a melegebb időszakokban havi 1x elmegy a haverjaival is focizni. Kb ennyi.
2021. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért unatkozik a feleséged. Én a GyED minden napját élveztem. Megcsinaltam a dolgom, főztem stb. aztán irány a játszótér vagy rossz időben tali más anyukakkal. Nekem is szükségem volt felnőtt társaságra. Ott minden szulovel ismertük egymást. A férjemmel sokszor csak este találkoztunk. Neki a vásárlás, az hogy hol mi mennyibe kerül a szenvedélye. Sokszor elindul aztán 3 óra is eltelik mire hazajon. De nekem sosem volt baj. Kell a külön idő is. Sosem értettem azokat a párokat akik össze vannak nove. Ne hagyd magad kérdező.
2021. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Két gyerekünk van (3 és 6 évesek), mindkettőnknek vannak külön programjai rendszeresen. Én pl heti 1x masszázsra járok, 1x a barátnőimmel van programom délelőtt, emellett előfordul, hogy beesik még valami, ahova egyedül megyek. A férjem heti 2-3x jár edzeni, hetente-kéthetente 1x zenélni, és persze neki is beeshet valami spontán. Egyikünk se csinált ebből soha problémát, nem telepszünk egymásra, és odavissza működik az énidő biztosítása.

33N

2021. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
64%
Felesegednek nem sok esze van. Megfojt kb, aztan majd sir a szaja ha tonkremegy a kapcsolat X ido utan :)))
2021. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyen nem sír. Csak átkozni fogja mindenhol, kapja a magas gyerektartást és felszed egy másik barmot aki eltartja a picsáját
2021. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

A feleségednek orvosi segítség kellene, mert ez kóros.

Első körben én megmutatnám neki itt ezeket a válaszokat.

Azt hiszi, hogy a rabszolgája vagy, tegyél róla, hogy vegye észre: nem így van.

2021. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy nagyon nem az a csajozó fajta vagyok. Ezt tudja a feleségem is. Még a barátnöi elött is zavarban vagyok a mai napig, jól tudja hogy eszembe nem jutna még csak beszélgetni sem mindenféle nökkel.
2021. dec. 3. 13:19
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem kérdezed meg, hogy hogy gondolja. neki szüksége van arra, hogy a barátnőivel legyen, de te ne legyél baráttal?
2021. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
A valasz hogy o 8-18 kozott baratnozik, en meg 18-19 orakor vagy hetvegen akarok elmenni 1 orara.
2021. dec. 3. 20:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!