Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, ti mennyire engeditek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti mennyire engeditek el otthonról a férjet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok el otthonróp, heti 2x1 órát mennék el a 2 éves gyerek mellöl a szomszédba Fifázni. Nyáron meg kimenni focizni a szabadba. Máshova amúgy sehova nem járok, bemegyek dolgozni majd hazamegyek. Barátom, haverom már csak ez az egy srác van. Nem szoktam otthon se szórakozni, filmet, sorozatot a gyerek születése nem láttam, csak a meséket amiket ö néz néha. Feleségem ki van bukva, hogy én el akarok menni arra a heti 2 órára, mert egy családapa ne menjen sehova. Azt ajánlotta fel, hogy menjünk el minden hétvégén a szüleihez, az öccse még otthon lakik, veszünk oda egy Xboxot és vele tudok játszani meg kint focizni. Nem érti meg, hogy itt nem a Fifáról van szó, hanem hogy jól esne egy baráttal beszélgetni, elhülyéskedni kicsit. Erre azt mondja, hogy egész nap a munkahelyemen vagyok amíg ö a négy fal közé van zárva és szórakozzam ki magamat ott, beszélgessek, hülyéskedjek a kollégáimmal. Persze a munkahelyen munka van, nem érünk rá másra és nem is olyan a viszony hogy a barátaimnak mondanám öket.

A feleségem összes ismeröse, barátnöje vele ért egyet, ezért elbizonytalanodtam. Eddig azt hittem igazam van és nem nagy dolog ha kicsit átmegyek a barátomhoz a szomszédba. Most viszont kezdem magam szar apának érezni. Azt mondják, hogy én menekülni akarok a családi kötelességek elöl. Feleségem másik ötlete, hogy jöjjön át a barátom, de az nem ugyanaz. Egy kisgyerek mellett nem lehet úgy semmit se csinálni, meg ott ül velünk a feleségem, az nem ugyanaz. A havernek nincs senkije, egyedül él.


2021. dec. 1. 13:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%

Nem a kutyája vagy, hogy nem mehetsz sehova. Húzd meg a határokat. Neem mondanák ezt, már ott se lennék.


N

2021. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%

Az énidő kell. Aki ezt nem érti meg, és korlátozni akar egy szabad embert, attól el kell válni. Láncra nem akar verni esetleg?

32F

2021. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem oda megy, ahova akar. De ha a szabadidejéből nem áldoz a gyerekeire, és nem vesz át a KÖZÖS melóból, akkor haza se kell jönni, maradhat a havernál.
2021. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
A feleséged hányszor megy el otthonról barátnőzni egy héten, amikor te ellátod a gyerekeket és vállalod az aznapi délutáni/esti tennivalókat? - Várom a választ!
2021. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
44%
Kamu, egy lentebbi kérdés ihlette.
2021. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Sztem arra gyanakszik, h nem haverhoz mennél arra a 2 órára, hanem valami nőhöz.
2021. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy kamu. Ennek az oldalnak a 99%-a fiktív sztorik gyűjteménye meg rinyálás és trollkodás.
2021. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
72%

"A feleségem összes ismeröse, barátnöje vele ért egyet, ezért elbizonytalanodtam."


Kamu.

2021. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a barátom anyja, ahogyan ő se az én apám. Ha előre megbeszéljük, hogy egyikünk se szervezett akkora programokat, nem kell a segítsége semmiben, akkor oda megyünk, ahova szeretnénk.
2021. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Nem olvastam semmilyen lentebbi kérdést.


Feleségem nem akarja elengedni a gyereket, megy a barátnökhöz gyerekestül amíg én dolgozni vagyok. Ha bármikor “elküldeném” otthonról akkor nem akar a gyerek nélkül menni vagy ha elmegy akkor hivogat minden miatt és hazajön. Pedig sokszor bizonyítottam hogy jól elvan a gyerek velem.

2021. dec. 1. 13:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!