Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyanokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyanokat, akik azért házasodtak, hogy otthonról meneküljenek?

Figyelt kérdés
Anyám konzervatív, paraszti családból származott, ezért gyorsan hozzáment a főnökéhez(apámhoz), akinek jó állása meg lakása volt.
2018. júl. 23. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyám, mert nagyanyámék húzták pénzzel meg pokollá tették az életét. Mondjuk sokáig tartott a házassága, mire megszülettem, már újra a szüleinél lakott (igaz, ő hagyta ott apámat, mert utóbbi nem tudott felnőni. És azóta se...)


Anyósom. Az ő anyja szintén olyan, hogy aki vele él, "mindegy, csak innen el" elven gondolkodik. Mondjuk ők is elváltak apósommal, de 24 év után.


És még hosszú lista lenne asszem....

2018. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen!

Ráadásul nem is régi történet.

Alkoholista szülők gyereke vagyok. Apu társasági, anyu spájzalkoholista.

Betegesen vágytam a szeretetre, elfogadásra, a saját, szerető családra.

Exférjem szintúgy.

18 évesen házasodtunk, 2 gyerekünk lett, 25 voltam, mikor elváltunk.

2018. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké, semmi bajom a faluval, tök jó lehet olcsón venni nagy házat, hogy mindenki ismer mindenkit, állatokat tartani, és zöldebb környezetben nevelni a gyerekeket, de ez a paraszti mentalitás annyira ismerős... Istenem.


Nagyanyámék is így gondolkodtak, már ami a lányokat illeti "elmúlt 18, menjen férjhez, ne az én kenyeremet egye (hiába dolgozott maga is)". Míg a fiúgyerek... a nagybátyám hátsója negyvenévenesen is körbe volt nyalva (persze azért nagyapám volt a főnök), de amikor 35 évesen nősült, senki sem szólta meg, sőt vihette oda a feleségét, és ott "csövezhettek" 5 évig, amíg nem lett kész a házuk.

2018. júl. 23. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ismerek egy ilyen nőt. 19 volt amikor férjhez ment az első férfihoz aki udvarolt neki, nagyszüleivel élt meg egy borzalmas anyával.

Mindenki mondta neki, hogy hülyeséget csinált.


Aztán az lett a vége, hogy a férj borzalmas lett, de azért jöttek a gyerekek, aztán már 6 év után a megcsalások a nő részéről...

2018. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!